News

er3.jpg
Laivu brauciens pa Ogres upi PDF Печать E-mail
25.04.2024 19:38
Maija svētku brīvdienās Ogres novada Tūrisma informācijas centrs aicina pieteikties ikgadējam laivu braucienam pa Ogres upi. Interesentiem ir iespēja doties aptuveni 24 km garā braucienā ar kanoe laivām, lai izbaudītu daudzveidīgas dabas ainavas un piedzīvotu aizraujošu piedzīvojumu Ogres upes ielejā. Laivu brauciena maršruts plānots no “Lobes Kroga” Lēdmanes pagastā līdz Ogresgalam. Aicināti piedalīties aktīvās atpūtas entuziasti, tajā skaitā ģimenes ar bērniem no 7 gadu vecuma, izvērtējot drošības riskus, bērniem atrodoties uz ūdens.

Tā kā maija brīvdienas pagarināsies līdz pirmdienai, arī šogad laivu brauciens norisināsies 5. maijā – svētdienā, ~ plkst. 9.00 - 17.00.

Paredzamais maršruts būs vidējas un vieglas pakāpes - ar nelielām krācēm, sēkļiem, salām. Laivu brauciens piemērots pieaugušajiem un bērniem no 7 gadu vecuma. Brauciena laikā laivā jāatrodas vismaz vienam pilngadīgajam, kas uzņemas atbildību par nepilngadīgo dalībnieku veselību un drošību.

Laivu nomu nodrošina sadarbības partneris laivinieks.lv, kas piedāvā divvietīgās un trīsvietīgās kanoe laivas. Cena - EUR 20 par divvietīgo laivu un EUR 26 par trīsvietīgo laivu.

Laivas nomas maksā iekļauts inventārs - airi, glābšanas veste katram laivotājam un viens sauso mantu maiss. Organizatori nodrošina piknika vietu ar ugunskuru un siltu zupu, kā arī transportu, kas pēc finiša nogādās automašīnu šoferus starta vietā.

Laivu brauciena dalībnieki aicināti ņemt līdzi dzeramo un ēdamo piknika pauzei, kā arī savus traukus kopīgai zupas ēšanai. Aicinām ņemt līdzi arī rezerves drēbju komplektu un nodrošināties ar lietus mēteļiem nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā.

Pieteikšanās laivu braucienam - līdz 28.04. vai kamēr visas vietas rezervētas. Vietu skaits ierobežots!

Pēc reģistrācijas saņemsiet sīkāku informāciju uz e-pastu par dalības apmaksas noteikumiem u.c. precizējošu informāciju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt e-pastu tūrisma organizatoram Aleksandram Čerņavskim - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript vai zvanīt pa tālr. +371 25 419 714.

Pasākumu Organizē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.
 

ĪSUMĀ

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā uzvarējusi "Jaunā vienotība" (JV), otrajā vietā atstājot Nacionālo apvienību (NA), un abi politiskie spēki tikuši katrs pie diviem EP deputāta mandātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) oficiāli publicētie provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Savukārt "Latvijas attīstībai" (LA), "Apvienotais saraksts" (AS), "Progresīvie", "Saskaņa" un "Latvija pirmajā vietā" (LPV) vēlēšanās ieguvušas katra pa vienam EP deputāta mandātam.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube