News

er3.jpg
Ogres novada krīzes zvanu centrs PDF Печать E-mail
22.05.2024 22:17
Ogres novada krīzes zvanu centrs joprojām darbojas un turpina uzklausīt ikvienu, kuram nepieciešama garīgā un emocionālā atbalsta saņemšana krīzes situācijā.

Uz krīzes zvanu centra bezmaksas tālruņa numuru 28004477 var zvanīt katru darba dienu no plkst. 12.00 līdz plkst. 24.00.

Ogres novada krīzes zvanu centrs tika izveidots 2020. gada aprīlī ar mērķi nodrošināt garīgo un emocionālo atbalstu krīzes situācijā nonākušai personai laikā, kad Latvijā bija izsludināta ārkārtējā situācija. Izvērtējot tā darbību, tika nolemts krīzes zvanu centra darbību nodrošināt arī turpmāk.

Ogres novada iedzīvotāji (bet ne tikai) joprojām izmanto krīzes zvanu centra pakalpojumus dažādos dzīves gadījumos. Saruna ar cilvēkiem, kuri spēj sniegt profesionālu garīgu un emocionālu palīdzību, krīzes situācijā nonākušajam grūtā brīdī ir neatsverama.

Krīzes zvanu centrs darbojas katru darba dienu no plkst. 12.00 līdz 24.00. Darbam Ogres novada krīzes zvanu centrā ir pieaicināti pieci speciālisti – dažādu konfesiju pārstāvji (mācītāji), lai atbildētu uz zvaniem, sniegtu garīgo un emocionālo atbalstu, atbildētu uz jautājumiem savas kompetences robežās. Uz iedzīvotāju jautājumiem atbild Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Ogres un Suntažu draudzes mācītājs Mārtiņš Kalējs, Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars, Lielvārdes un Ķeguma draudzes mācītājs Ingus Dāboliņš, Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns, Latvijas Baptistu draudžu mācītājs Elmārs Pļaviņš un Ogres kristīgās draudzes “Vārda Spēks” mācītājs Agris Ginko.