News

er3.jpg
ЦЕНЫ НА ОТОПЛЕНИЕ ВЗЛЕТЯТ НА 50 % Печать E-mail
07.07.2010 19:55
В связи с подорожанием газа и повышением акцизного налога возможно, что стоимость отопления повысится на 47 процентов.  Если сейчас многие латвийцы не в состоянии оплатить коммунальные услуги и, в первую очередь, отопление, то долги жителей в отопительный сезон несомненно возрастут, причем основательно.
Латвийский союз самоуправлений обратился к министру и в Министерство экономики, благосостояния и регионального развития с письмом, в котором выразил обеспокоенность в связи с таким резким ростом цен. В 74 опрошенных самоуправлениях на 1 мая задолженность достигла 19 миллионов латов. В Огрском самоуправлении долги жителей за коммунальные услуги составляют около миллиона латов !
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada pirmo ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 5,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Būvniecības apjoms par 22% samazinājās ēku būvniecībā, bet inženierbūvniecībā un specializētajos būvdarbos palielinājās attiecīgi par 19% un 3,1%. CSP informē, ka apjoma pieaugumu galvenokārt veicināja saules paneļu un ar tiem saistīto iekārtu uzstādīšana. Inženierbūvniecības apjoma kāpumu noteica pieaugums pilsētsaimniecības infrastruktūras objektu būvniecībā par 35,2% un ceļu un dzelzceļu būvniecībā par 2,5%. Pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada ceturto ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc sezonāli koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 2,9%. Ēku būvniecība samazinājās par 16%, inženierbūvniecība - par 15,7%, savukārt specializētie būvdarbi palielinājās par 3,1%.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube