News

er3.jpg
НА ВРЕМЯ ЗАКРОЮТ УЧАСТОК ДОРОГИ PDF Печать E-mail
Государственное акционерное общество  "Латвийские государ-ственные дороги» сообщает, что с  15 февраля по 1 апреля будет закрыт участок дороги Тинужи - Кокнесе  около перекрестка Огре - Югла.
Недалеко от дороги Тинужи  - Югла  компания  “Binders”  планирует уложить трубы для стока дождевых вод, где есть крутые склоны.   Фирма обещает работы выполнить оперативно, понимая, что загрузит дорогу в Огре, так как единственный объезд участка -  через  город Огре.
Представитель ГАО «Латвийские государственные дороги» сказал, что  будет еще вести переговоры с фирмой “Binders” об уменьшении сроков выполнения работ,  чтобы транзитный транспорт через Огре меньше портил дорожное покрытие.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada pirmo ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 5,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Būvniecības apjoms par 22% samazinājās ēku būvniecībā, bet inženierbūvniecībā un specializētajos būvdarbos palielinājās attiecīgi par 19% un 3,1%. CSP informē, ka apjoma pieaugumu galvenokārt veicināja saules paneļu un ar tiem saistīto iekārtu uzstādīšana. Inženierbūvniecības apjoma kāpumu noteica pieaugums pilsētsaimniecības infrastruktūras objektu būvniecībā par 35,2% un ceļu un dzelzceļu būvniecībā par 2,5%. Pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada ceturto ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc sezonāli koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 2,9%. Ēku būvniecība samazinājās par 16%, inženierbūvniecība - par 15,7%, savukārt specializētie būvdarbi palielinājās par 3,1%.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube