News

er3.jpg
УНИКАЛЬНЫЙ ВЕЛОПРОЕКТ PDF Печать E-mail

 По инициативе ассоциации по туризму Видземе и софинансирования программы Европейского Союза ERAF  в  Латвии и Эстонии  начат совместный проект "На велосипеде по Видземе и Южной Эстонии".
 Сейчас общая длина веломаршрутов  в Латвии около 600 км и  велосипед есть  по крайней мере у каждого  четвертого жителя Латвии. В рамках этого проекта будет создан веломаршрут по Видземе и Южной Эстонии длиной 1600 км ! 

Подробнее в новом номере "Недели Огре"

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada pirmo ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 5,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Būvniecības apjoms par 22% samazinājās ēku būvniecībā, bet inženierbūvniecībā un specializētajos būvdarbos palielinājās attiecīgi par 19% un 3,1%. CSP informē, ka apjoma pieaugumu galvenokārt veicināja saules paneļu un ar tiem saistīto iekārtu uzstādīšana. Inženierbūvniecības apjoma kāpumu noteica pieaugums pilsētsaimniecības infrastruktūras objektu būvniecībā par 35,2% un ceļu un dzelzceļu būvniecībā par 2,5%. Pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada ceturto ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc sezonāli koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 2,9%. Ēku būvniecība samazinājās par 16%, inženierbūvniecība - par 15,7%, savukārt specializētie būvdarbi palielinājās par 3,1%.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube