1.jpg
Музыкальные сказки для маленьких PDF Печать E-mail
20.01.2017 23:38

Продолжая традицию прошлого года, концертный зал Дзинтари приглашает маленьких зрителей на концертный цикл "Музыкальные сказки для маленьких".  В первые месяцы этого года  состоятся три концерта - "Песчаная сказка с золотой птицей" - 6 февраля, "Милые песенки" - 13 марта, "Струнные расскахы аистенка Стасиша" - 3 апреля.  

Pirmais koncerts – “Smilšu pasaka ar zelta putnu” – Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē notiks 6. februārī plkst. 11.00, un tā laikā dosimies smilšu valstībā, kur noslēpies zelta putns. To meklēs šakālis, pērtiķis un princese. Kas atradīs putnu, tam uzsmaidīs laime. Koncertā piedalīsies: Dināra Rudāne (soprāns), Leila Alijeva (balss), Dainis Tenis (klavieres), Elizabete Lāce (arfa), Elvijs Endelis (sitaminstrumenti) un Smilšu kino (Guna Zandere). Koncertu vadīs Karina Bērziņa, videorežisors – Uģis Krišjānis.

Otrais koncerts – “Mīļdziesmiņas” – notiks 13. martā plkst. 11,00 Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē, un tajā klausīsimies iemīļoto latviešu komponistu Imanta Kalniņa un Raimonda Paula dziesmas bērniem par saulīti un mīļu dienu, par brālīti, māsiņu un putniņu. Dziesmiņas, kas iepriecina katra bērna sirdi. Koncertā piedalīsies populāri latviešu mūziķi: Aija Andrejeva (balss, flauta), Marts Kristians Kalniņš( balss, oboja), Goran Gora (balss, ģitāra), Jānis Miltiņš (taustiņi) un Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti). Koncertu vadīs Karina Bērziņa, videorežisors – Uģis Krišjānis.

Trešais koncerts – “Stārķa Stasīša stīgu stāsti” – notiks 3. aprīlī plkst. 11.00 Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē. Muzikālajā stāstā satiksies Stārķis Stasītis un sienāži, Nāriņa ar arfu, lielas un mazas vijoles.

Koncertu cikls “Muzikālās pasakas mazajiem” ir radīts vismazākajiem klausītājiem – pirmsskolas vecuma bērniem, kuri caur pasaku un rotaļu tēmu var apgūtu klasisko un mūsdienu mūziku. Koncertos piedalās pazīstami popmūzikas un klasiskās mūzikas mākslinieki – instrumentālisti, dziedātāji, dejotāji un aktieri, kuri atbilstoši katra koncerta tēmai ir tērpušies interesantos, bērniem labi pazīstamu tēlu kostīmos. Koncertos tiek rādīti arī nelieli fragmenti no multfilmām. Koncertu idejas autore un vadītāja ir Karina Bērziņa.

Dzintaru koncertzāle piedāvā iegādāties abonementu uz koncertu cikla “Muzikālās pasakas mazajiem” pirmā pusgada trīs koncertiem. Abonementa cena – 18 EUR.

Vēsturiskā Dzintaru Mazā zāle ar 500 skatītāju vietām pēc vairāku gadu rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem tika atklāta 2015. gada maijā, sniedzot iespēju koncertdarbību Dzintaros turpināt visa gada garumā.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

часы на сайт
Прогноз погоды в городе Огре