1.jpg
В ДЗИНТАРИ МУЗЫКА ВЫХОДНОГО ДНЯ PDF Печать E-mail
24.01.2017 22:41

 

В 2017 году концертный зал Дзинтари предлагает новый и демократичный цикл концертов "Музыка выходного дня", в программе выступления известных  артистов, музыкальных групп, и среди них  певица Амината,  скрипач Раймонд Озолс, группа «Astro`n`out», пианист Вестард Шимкус и другие.   На эти  концерты особенно приглашают семьи с детьми, молодежь и сениоров, которые хотят посетить концерт днем, совместив это с прогулкой по морю, обедом в уютном ресторане или чашкой кофе  на улице Йомас.

 

Kā pirmie koncertu ciklā "Brīvdienu mūzika" 26. februārī plkst. 14:00 Dzintaru koncertzāles vēsturiskajā atjaunotajā zālē uzstāsies populārā dziedātāja Aminata ar džeza pianista Harija Baša Trio. Jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata, kura pēdējos gados guvusi panākumus gan Eirovīzijas dziesmu konkursā, gan saņemot Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, šajā koncertā iejutīsies jaunā ampluā - izpildot populāras džeza un R&B melodijas. Koncertā viņai pievienosies virtuozu džezistu kompānija - Harijs Bašs (klavieres), Kaspars Kurdeko (bungas) un Reinis Ozoliņš (kontrabass). Par gaidāmo sadarbību džeza pianists Harijs Bašs saka: "Aminata ir ļoti muzikāla un stilīga dziedātāja. Viņas izpildījumā klasiskā džeza melodijas iegūst svaigu un mūsdienīgu skanējumu".

Nākamajos cikla "Brīvdienu mūzika" koncertos viesosies tādi populāri un klausītāju iemīļoti mākslinieki kā vijolnieka Raimonda Ozola stīgu kvartets (26. martā), Māra Upmane-Holšteina ar grupu «Astro`n`out» (30. aprīlī) un izcilais latviešu pianists Vestards Šimkus.

Koncertu vadītāja lomā iejutīsies atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols. Viņš koncertus iecerējis kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi. "Gaidu "Brīvdienu mūzikas" koncertus ar neviltotu prieku un cerībām, ka varēsim ieinteresēt tos klausītājus, kuri varbūt ikdienā nav tik bieži koncertu apmeklētāji. Ļoti labi apzinos, ka ne visi ir spējīgi noklausīties divdaļīgu koncertu un ne visi klausītāji spēj izanalizēt muzikālās nianses, kuras izpildītājs cenšas atskaņot un domāju, ka tas bieži vien nemaz nav svarīgākais. Svarīgi ir izbaudīt, sajust, aizmirsties un atslēgt ikdienas rūpju režīmu. Šajos koncertos mēs runāsim ar māksliniekiem, iepazīsim viņus arī kā cilvēkus, apspriedīsim pa kādai aktualitātei un, protams, baudīsim izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā!"

Demokrātiskiem koncertiem arī demokrātiskas biļešu cenas - tikai 9 eiro un 50 centi. Bet abonements uz četriem pirmā pusgada koncertiem maksās tikai 28 eiro - tas pieejams visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Savukārt Dzintaru koncertzāles restorānā Maestro ikvienam koncerta apmeklētājam koncerta dienā uzrādot biļeti, būs iespēja baudīt vēlās brīvdienu brokastis jeb Branču par divreiz lētāku cenu - deviņiem eiro (parastā cena 18 eiro).

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

часы на сайт
Прогноз погоды в городе Огре