1.jpg
Ogre aicina uz tūrisma izstādi Balttour 2019 PDF Печать E-mail
29.01.2019 14:58

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalas izstāžu zālē norisināsies ikgadējā starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus Balttour 2019. Arī šogad Ogres novads tajā piedalīsies kopā ar sadarbības partneriem no Salaspils, Ikšķiles, Stopiņu, Mārupes, Baldones, Ķekavas un Ropažu novada.

 
Ir izstrādāti un sagatavoti vairāki informatīvie materiāli tūrisma piedāvājumam par šo reģionu - kopīga tūrisma karte, tematiskie bukleti un novadu lielāko pasākumu kalendārs. Vienā no tematiskajiem bukletiem ir apkopota informācija par ģimenei draudzīgiem piedāvājumiem, savukārt otrs buklets „Skaistākā kāzu diena” sniedz informāciju jaunajiem pāriem, vedējiem un visiem iesaistītajiem par iespējamām kāzu aktivitāšu, foto sesiju, ceremoniju vietām. Izstādē būs iespēja arī saņemt informatīvos tūrisma bukletus par Ogres pilsētu un novadu.
 
Izstādes apmeklētāji varēs piedalīties momentloterijā, kura notiks kopīgajā stendā. Atbildot pareizi uz jautājumiem par tūrisma objektiem šajos novados, stenda apmeklētājs varēs saņemt nelielas balviņas, kuras sarūpējuši novadu pārstāvji.
 
Balttour 2019 laikā arī tiks prezentēts visu iepriekš minēto novadu kopīgais pasākums – akcija velo - foto orientēšanās „Apceļo kaimiņus”.
 
Izstāde - gadatirgus Balttour 2019 Ķīpsalā notiek jau 26. reizi un ilgs 3 dienas. Šajā laikā to parasti apmeklē plašs interesentu loks – tie ir tūrisma speciālisti, ceļojumu aģentūras, gidi un citi tūrisma profesionāļi, kā arī visdažādākie ceļotāji un tūrisma mīļi. Tūrisma informācijas centri apmainās ar aktuālo informāciju.
 
Pēc Balttour 2019Ogres tūrisma centrā būs pieejama jaunākā informācija par tūrisma piedāvājumu Latvijā.
 
Informāciju sagatavoja Velta Riekstiņa, Ogres TIC tūrisma informācijas konsultante
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

часы на сайт
Прогноз погоды в городе Огре