News

er3.jpg
PASĀKUMI OGRES NOVADA KULTŪRAS CENTRĀ PDF Печать E-mail
24.01.2023 21:10
Februārī Ogres novada Kultūras centrs aicina uz teātra izrādēm, koncertiem, mūziklu, kino un citiem aizraujošiem notikumiem.

Februāra sākumā Ogres novada Kultūras centrā skatītāji varēs baudīt jaunatnes teātra INSPIRE izrādi SĀRTĀS BURAS un Ogres teātra izrādi RĪTDIENA IR TĀLU.

8. februārī norisināsies kino seanss ar režisores Ināras Kolmanes spēlfilmu MĀTES PIENS.

Savukārt 11. februārī Ogres novada Kultūras centra tautas deju ansamblis OGRE un viņu draugi - jauniešu tautas deju kolektīvi no visas Latvijas aicina pavadīt vakaru koncertā MĒS CIEMIŅUS GAIDĪDAMI.

Mazos Kultūras centra apmeklētājus priecēs BĒRNU FILMU RĪTS ar animācijas filmu RUNCIS ZĀBAKOS. PĒDĒJĀ VĒLĒŠANĀS un bērnu izrāde TRUŠU KĀPOSTI JEB KĀ KĻŪT PAR VARONI?

Atzīmējot Ogres 95. dzimšanas dienu, 25. februārī, plkst. 18.00 Ogres novada Kultūras centrā koncertēs leģendārā latviešu mūzikas grupa JUMPRAVA. Koncertā skanēs labi zināmām dziesmas, kurām dziedāt līdzi, kā arī jauni skaņdarbi un sen piemirstas melodijas jaunā skanējumā.

Vēl februārī Ogrē pirmizrādi piedzīvos Jāņa Lūsēna un Pētera Brūvera mūzikls AGRĀ RŪSA un Ogres Teātra studijas dzejas uzvedums UZ VIENAS STĪGAS. A UNA CORDA.

Biļetes uz gaidāmajiem pasākumiem var iegādātie BIĻEŠU PARADĪZES tīkla kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Ogres novada Kultūras centra kasē.

Ogres novada Kultūras centra kases darba laiks

Pirmdiena slēgts

Otrdiena 14.00 - 19.00

Trešdiena slēgts

Ceturtdiena 14.00 - 18.00

Piektdiena 12.00 - 17.00

Kase darbojas arī stundu pirms ONKC pasākumiem, uz kuriem pieejamas biļetes.

Vairāk informācijas par šiem un citiem Ogres novada Kultūras centrā notiekošajiem pasākumiem mājas lapā www.okultura.lv.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā uzvarējusi "Jaunā vienotība" (JV), otrajā vietā atstājot Nacionālo apvienību (NA), un abi politiskie spēki tikuši katrs pie diviem EP deputāta mandātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) oficiāli publicētie provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Savukārt "Latvijas attīstībai" (LA), "Apvienotais saraksts" (AS), "Progresīvie", "Saskaņa" un "Latvija pirmajā vietā" (LPV) vēlēšanās ieguvušas katra pa vienam EP deputāta mandātam.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube