News

er3.jpg
No 1. marta izmaiņas satiksmes organizācijā Strēlnieku prospektā, Ogrē PDF Печать E-mail
28.02.2023 12:19
Ogres novada pašvaldība informē, ka š.g. 1.martā būvuzņēmējs uzstādīs ceļa zīmes, kas atļaus tikai vienvirziena kustību Strēlnieku prospekta posmā no Viestura alejas līdz Dārza ielai, Ogrē.

Uzstādītās ceļa zīmes tiks aizsegtas līdz brīdim, kad iestāsies būvdarbiem labvēlīgi laikapstākļi. Būvdarbu laikā satiksmes organizācija arī citos Strēlnieku prospekta posmos tiks mainīta, tāpēc aktīvu būvdarbu laikā iespēju robežās ieteicams izvēlēties citus apbraukšanas ceļus.

Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 9 mēnešu laikā. Līdz Ogres pilsētas svētkiem, kas plānoti augustā, Strēlnieku prospekta pārbūve būs pabeigta!

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā. Neērtības būs īslaicīgas, taču ieguvums – mūsdienīga un sakopta vide – būs uz ilgu laiku!
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada pirmo ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 5,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Būvniecības apjoms par 22% samazinājās ēku būvniecībā, bet inženierbūvniecībā un specializētajos būvdarbos palielinājās attiecīgi par 19% un 3,1%. CSP informē, ka apjoma pieaugumu galvenokārt veicināja saules paneļu un ar tiem saistīto iekārtu uzstādīšana. Inženierbūvniecības apjoma kāpumu noteica pieaugums pilsētsaimniecības infrastruktūras objektu būvniecībā par 35,2% un ceļu un dzelzceļu būvniecībā par 2,5%. Pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada ceturto ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc sezonāli koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 2,9%. Ēku būvniecība samazinājās par 16%, inženierbūvniecība - par 15,7%, savukārt specializētie būvdarbi palielinājās par 3,1%.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube