er2.jpg
Dzintaru koncertzālē turpinās jauna koncertu sērija – ‘’Teātra mūzika’’ PDF Печать E-mail
14.03.2023 12:33
Februāra nogalē Dzintaru koncertzāle aicināja uz jaunu koncertu sēriju ''Teātra mūzika'' un cikla pirmais koncerts bija veltīts Dailes teātrim.  Turpinājumā šajā pavasarī vēl tikšanās ar Valmieras teātri 17. martā un Liepājas teātri 22. aprīlī. Ojārs Rubenis mājīgā atmosfērā sarunāsies ar aktieriem, komponistiem un muzikālas daļas vadītājiem par teātri un mūziku. Klausītājiem salonmūzikas gaisotnē būs iespēja uzzināt vairāk par teātru vēsturi, aktieru darbu un izrāžu tapšanas gaitu.
Cikla otrajā koncertā 17. martā plkst. 19.00 Dzintaros viesosies Valmieras teātris ar aktieriem Elīnu Vāni, Daci Everss, Ģirtu Rāviņu, Ievu Esteri Barkāni un Akselu Aizkalnu. Uzstāsies mūziķi Emīls Zilberts (klavieres), Raivo Ozols (bass), Oskars Siliņš (vijole), Mārtiņš Roziņš (klavieres, akordeons, saksofons). Koncerta viesis būs dziedātājs Daumants Kalniņš. Muzikālajā tikšanās reizē skanēs skaņdarbi no tādām izrādēm kā ''Daugava'', ''Trīs draugi'', ''Karalis Līrs'', ''Eža kažociņš'' un citām, kurām mūziku komponējuši Mārtiņš Brauns, Emīls Zilberts, Imants Kalniņš, Ivars Vīgners un citi. 
22. aprīlī plkst. 19.00 koncerts būs veltīts Liepājas teātrim. Piedalīsies aktieri Inese Kučinska-Laukšteina, Everita Pjata-Gertnere, Karīna Tatarinova, Agnese Jēkabsone - Ozoliņa, Agnija Dreimane, Edgars Pujāts, Sandis Pēcis, Armands Kaušelis, Viktors Ellers, Hugo Puriņš, Valts Skuja  un mūziķi Normunds Kalniņš, Māris Zīlmanis, Raitis Eleris, Miks Akots. Koncertā dzirdēsim fragmentus no tādām izrādēm kā ''Kaupēn, mans mīļais'', ''Pūt, vējiņi'', ''Piafa'', ''Agrā rūsa'',  ''Princis un ubaga zēns'', kurām mūziku rakstījuši Jānis Lūsēns, Kārlis Lācis, Imants Kalniņš un citi komponisti. 
Koncertu norisi atbalsta Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība
Biļetes : www.bilesuparadize.lv
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā sestdien, 30. septembrī, no plkst.11.00 līdz 16.00 notiks pasākums ģimenēm ar bērniem „Stabiņš sūnās, galdiņš virsū”, kurā muzeja pedagogi aicinās izzināt sēnes. Ierodoties muzejā, dalībnieki saņem īpaši sagatavotu uzdevumu grāmatiņu. Atrisinājumi kopā ar vecākiem jāmeklē muzeja ekspozīcijās, tos noskaidrot palīdz arī muzeja pedagogi. Šoreiz pētīsim sēņu uzbūvi, mācīsimies, kā atpazīt sēnes un kā tās pareizi sagatavot ēšanai, risināsim sēņu nosaukumu rēbusus, atkārtosim alfabētu un apgūsim piecus gudra sēņotāja padomus. Ikviens varēs pagatavot pastkartīti, ko ar lietderīgu sēņotāja gudrību kādam nosūtīt. Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 15.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ