News

er3.jpg
Mainījusies kārtība, kā Ogres novadā saņemt vienošanos par rakšanas darbu veikšanu PDF Печать E-mail
14.04.2023 20:02
Saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumu 2. punktu un Pielikuma 28. punktu, Ogres novads ir vienota administratīvā teritorija, kurā iekļautas Ikšķiles novada, Lielvārdes novada un Ķeguma novada teritoriālā iedalījuma vienības.

Infografika par rakšanas kārtību
Saskaņā ar šī paša likuma Pārejas noteikumu 17. punktu, ar 2022.gada 31. decembri spēku zaudē:

2010. gada 17. jūnija saistošie noteikumi Nr.21/2010 “Zemes darbu izpildes kārtība Ogres novada teritorijā”;
2004. gada 22. decembra saistošie noteikumi Nr.8 “Par atļauju izsniegšanas kārtību rakšanas darbu veikšanai Ikškiles novada teritorijā”;
2013. gada 24. aprīļa saistošie noteikumi Nr.8 “Par rakšanas darbu veikšanu Lielvārdes novadā”.
Fiziskai vai juridiskai personai, kas plāno veikt rakšanas darbus (dziļāk par 30cm) vai inženierkomunikāciju izbūves darbus Ogres novada pašvaldības teritorijā, ir nepieciešams noslēgt līgumu par rakšanas darbu veikšanu.

Fiziskai vai juridiskai personai jāslēdz līgumu par rakšanas darbu veikšanu gadījumos, ja veicamos rakšanas darbus ir ieplānots veikt Ogres novada pilsētu un ciemu ielu sarkano līniju robežās, aizsargjoslās gar Ogres novada pašvaldības ceļiem un pašvaldības īpašumā esošās teritorijās, kā arī daudzzīvokļu māju iekšpagalmu teritorijās.

Rakšanas darbu veikšanas kārtība Ogres novadā

Lejupielādē un aizpildi IESNIEGUMU par līguma noslēgšanu rakšanas darbu veikšanai Ogres novada teritorijā, pievieno klāt nepieciešamos pielikumus.
Iesniegums
Elektroniski parakstītu iesniegumu nosūti reģistrēšanai uz Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript VAI ar roku parakstītu iesniegumu nogādā Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā (KAC) Brīvības ielā 33, Ogrē, jebkurā no Ogres novada Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) vai pagasta pārvaldēs.
Uz IESNIEGUMĀ norādīto e-pastu tiks atsūtīts sagatavots LĪGUMS par rakšanas darbu veikšanu Ogres novadā vai ar jums sazināsies, ja iesniegums tiks iesniegts papīra formā, lai vienotos par sagatavotā līguma saņemšanu.
Paraksti no savas puses un nosūti parakstīto līgumu uz e-pastu Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript vai ar roku parakstītu LĪGUMU nogādā Ogres novada pašvaldības KAC, jebkurā no Ogres novada VPVKAC vai pagasta pārvaldē.
Sagaidi abpusēji parakstītu LĪGUMU par rakšanas darbu veikšanu Ogres novadā.
Uzsāc rakšanas darbus.
Pēc darbu pabeigšanas iesniedz rakšanas darbu NOSLĒGŠANAS VEIDLAPU, nosūtot uz Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript vai papīra formā, nogādājot KAC, VPVKAC vai  pagasta pārvaldēs.
Rakšanas darbu noslēgšanas veidlapa
Sagaidi no e-pasta Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript no pašvaldības puses parakstītu NOSLĒGŠANAS VEIDLAPU!
Ogres novada pašvaldība vērš uzmanību, ka avārijas/remonta darbu gadījumā kopā ar sagatavoto LĪGUMU par rakšanas darbu veikšanu Ogres novadā tiks nosūtīta arī veidlapa saskaņojumiem no trešajām pusēm, kuru aizsargjoslu zonas skar rakšanas darbi. Saņem nepieciešamos saskaņojumus, kas norādīti rakšanas darbu saskaņojumu lapā un kopā ar no jūsu puses parakstītu LĪGUMU par rakšanas darbu veikšanu Ogres novadā nosūti to uz e-pastu Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript vai ar roku parakstītu LĪGUMU nogādā Ogres novada pašvaldības KAC, jebkurā no Ogres novada VPVKAC vai pagasta pārvaldēs.

Ja rakšanas darbi skar satiksmes organizāciju, jāsaņem atļauju satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšanai/noņemšanai Ogres novadā, ko var saņemt, nosūtot sagatavoto shēmu uz e-pastu Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Fizisko personu reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Juris (14222). No nākamnedēļ kalendārā iekļautajiem vārdiem populāri ir arī vārdi Armands (4779), Alīna (2744), Sandris (1373) un Gundega (1319). Savukārt visretāk Latvijā izplatīti tādi nākamnedēļ kalendārā iekļauti personvārdi kā Ritvaldis (5), Tāle (7), Klementīne (10), Bārbala (15), Rūsiņš (20), Ritums (33), Nameda (42), Līksma (51), Jurgita (60), Armanda (69) un Raina (95). Vēl vārda dienu nākamnedēļ svin 904 Jurģi, 621 Terēze, 546 Visvalži, 486 Georgi un 185 Raimondas.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ