er2.jpg
Iedzīvotāji arvien aktīvāk izmanto lietotni “Ogres Novadnieks” PDF Печать E-mail
14.04.2023 20:08
Mobila lietotne “Ogres Novadnieks” ir ērts un draudzīgs veids, kā būt informētam par aktualitātēm un pasākumiem Ogres novadā, uzņēmēju īpašajiem piedāvājumiem, kā arī sazināties ar pašvaldību, izmantojot interaktīvo ierosinājumu platformu.

Līdz 2023. gada aprīlim lietotni savā telefonā ir ielādējuši vairāk nekā 6250 lietotāji, un šis skaits ik gadu turpina pieaugt. Lietotnes pakalpojumu klāsts regulāri tiek papildināts, nodrošinot arvien jaunas funkcijas, kas ir noderīgas lietotājiem.

Arvien aktīvāk iedzīvotāji izmanto lietotnē piedāvāto iespēju pašvaldībai iesniegt savus ierosinājumus. Ja 2022. gadā šādā veidā saņemti 111 iedzīvotāju ierosinājumi, tad 2023. gada pirmajos tīrs mēnešos jau ir saņemti  67 ierosinājumi. Lielākoties iedzīvotāji informē vai vaicā par ar vidi un infrastruktūru saistītiem jautājumiem. Ogres novada pašvaldība aicina izmantot šo iespēju, jo tādā veidā operatīvi var saņemt informāciju par iedzīvotājiem aktuālajiem jautājumiem, sniegt atbildi vai nosūtīt to atbildīgajām iestādēm situācijas risināšanai.  

Jāatzīmē, ka lietotnē ir iespējams sazināties ar Ogres novada pašvaldības policiju, informējot par pārkāpumiem, tādējādi policijas darbinieki var operatīvi reaģēt uz lietotāju iesūtīto informāciju. 

Lietotnē “Ogres Novadnieks” ir pieejams arī bezmaksas audiogids ar 141 stāstu par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām, ko ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis. Ogres novada Tūrisma informācijas centrs turpina veidot jaunus stāstus, iekļaujot informāciju par vietām un personībām bijušajā Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadā. Līdz šīs vasaras sezonas sākumam lietotnē plānots pievienot 38 jaunus stāstus.

Iedzīvotāji, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Ogres novada administratīvajā teritorijā, aicināti izmantot lietotni un, uzrādot QR kodu, saņemt atlaides gan atsevišķiem pašvaldības iestāžu pakalpojumiem, gan pie Ogres novada uzņēmējiem.

Savukārt uzņēmēji ar lietotnes palīdzību var ātri un ērti informēt novadniekus par īpašajiem piedāvājumiem un akcijām Ogres novadnieka kartes lojalitātes programmā (vairāk informācijas ŠEIT).

Jāatzīmē, ka ar mobilo lietotni var arī elektroniski iesniegt pieteikumu Ogres novada iedzīvotāja kartes saņemšanai (par tās priekšrocībām vairāk informācijas ŠEIT).

Mobilā lietotne “Ogres Novadnieks” ir pieejama Google Play (Android ierīču lietotājiem) un App Store (iOs ierīču lietotājiem). Lietotni “Ogres Novadnieks” savā mobilajā telefonā var bez maksas ielādēt jebkurš, bet piedāvātās Ogres novada iedzīvotāju priekšrocības var saņemt tikai novada iedzīvotāji, pēc lietotnes ielādes autorizējoties tajā ar Ogres novadnieka karti vai caur savu internetbanku, pēc kā sadaļā “Mans profils” parādās QR kods, kas jāuzrāda, saņemot izvēlēto pakalpojumu ar atlaidi. Lietotnē redzams, ka šādi autorizējušies ir tikai 2320 lietotnes lietotāji, tāpēc atgādinām – lai saņemtu atlaides, ir jāuzrāda QR kods, ko var iegūt tikai pēc autorizēšanās!
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Данные Центрального статистического управления (ЦСУ) свидетельствуют, что годовая инфляция удержалась у отметки 12.1%, и это более медленное отступление инфляции, чем мы ожидали. В мае цены по сравнению с предыдущим месяцем выросли на внушительные 1.2%. Однако зарегистрированный стремительный подъем цен по отношению к апрелю – исключение, которая связано с одноразовыми факторами – завершением введенных зимой мер поддержки правительства, а также дорогими услугами гостиниц на время чемпионата мира по хоккею. В свою очередь, в последующие месяцы прирост цен, скорее всего, существенно затормозит, и цены в ряде групп товаров и услуг даже упадут.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ