er3.jpg
Laivu brauciens pa dabas parku “Ogres ieleja” PDF Печать E-mail
20.04.2023 22:44
Ogres novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar kempingu un laivu nomu “Forsteri” 5. maijā organizē laivošanas pasākumu, kura laikā būs iespēja iepazīties ar ūdenstūrisma piedāvājumu dabas parkā “Ogres ieleja”. Laivu braucienā no kempinga “Forsteri” Madlienas pagastā līdz “Lobes Krogam” Lēdmanes pagastā aicināti piedalīties aktīvās atpūtas piekritēji, kas vēlas iegūt jaunus iespaidus un vērot Ogres upes mainīgās ainavas.

Laivu brauciens norisināsies 5. maijā, no plkst. 9.00 līdz 18.00 – piektdienā, kas šogad lielākajai daļai cilvēku būs brīvdiena.  

Sākums – pie kempinga “Forsteri”, Ogres novada Madlienas pagastā.

Paredzamais maršruts ~ 22 km būs paaugstinātas grūtības - krāces, sēkļi, salas, strauji pagriezieni. Laivu brauciens piemērots pieaugušajiem un bērniem no 14 gadu vecuma.

Laivu nomu nodrošina kempings “Forsteri”, kas piedāvā divvietīgos kajakus (paredzēti diviem pieaugušajiem). Cena - EUR 20 par laivu.

Laivas nomas maksā iekļauts inventārs - airi, glābšanas veste katram laivotājam un viens sauso mantu maiss. Organizatori nodrošina piknika vietu ar ugunskuru un siltu zupu, kā arī transportu, kas pēc finiša nogādās automašīnu šoferus starta vietā.

Laivu brauciena dalībnieki aicināti ņemt līdzi dzeramo un ēdamo piknika pauzei, kā arī savus traukus kopīgai zupas ēšanai. Aicinām ņemt līdzi arī rezerves drēbju komplektu un nodrošināties ar lietus mēteļiem sliktu laikapstākļu gadījumā.

Pieteikšanās - no 17. līdz 28. aprīlim vai kamēr visas vietas rezervētas. Vietu skaits ierobežots!

Reģistrācijas anketa: https://ej.uz/laivu_brauciens

Pēc reģistrācijas saņemsiet sīkāku informāciju uz e-pastu par dalības apmaksas noteikumiem u.c. precizējošu informāciju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt e-pastu tūrisma organizatoram Aleksandram Čerņavskim - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript vai zvanīt pa tālr. +371 25 419 714.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Bezskaidrās naudas maksājumu skaits pagājušajā gadā Latvijā pieaudzis par 10% salīdzinājumā ar 2022.gadu, vienlaikus maksājumu kopapjomam palielinoties par 58%, aģentūru LETA informēja Latvijas Bankas pārstāvji. Latvijas maksājumu pakalpojumu sniedzēji - kredītiestādes, elektroniskās naudas iestādes, maksājumu iestādes, krājaizdevu sabiedrības, Latvijas Banka un Valsts kase - 2023.gadā veica 786,1 miljonu klientu bezskaidrās naudas maksājumu 409,3 miljardu eiro kopapjomā. Vidēji dienā veikti 2,2 miljoni maksājumu 1,1 miljarda eiro apjomā.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ