er2.jpg
Laivu brauciens pa dabas parku “Ogres ieleja” PDF Печать E-mail
20.04.2023 22:44
Ogres novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar kempingu un laivu nomu “Forsteri” 5. maijā organizē laivošanas pasākumu, kura laikā būs iespēja iepazīties ar ūdenstūrisma piedāvājumu dabas parkā “Ogres ieleja”. Laivu braucienā no kempinga “Forsteri” Madlienas pagastā līdz “Lobes Krogam” Lēdmanes pagastā aicināti piedalīties aktīvās atpūtas piekritēji, kas vēlas iegūt jaunus iespaidus un vērot Ogres upes mainīgās ainavas.

Laivu brauciens norisināsies 5. maijā, no plkst. 9.00 līdz 18.00 – piektdienā, kas šogad lielākajai daļai cilvēku būs brīvdiena.  

Sākums – pie kempinga “Forsteri”, Ogres novada Madlienas pagastā.

Paredzamais maršruts ~ 22 km būs paaugstinātas grūtības - krāces, sēkļi, salas, strauji pagriezieni. Laivu brauciens piemērots pieaugušajiem un bērniem no 14 gadu vecuma.

Laivu nomu nodrošina kempings “Forsteri”, kas piedāvā divvietīgos kajakus (paredzēti diviem pieaugušajiem). Cena - EUR 20 par laivu.

Laivas nomas maksā iekļauts inventārs - airi, glābšanas veste katram laivotājam un viens sauso mantu maiss. Organizatori nodrošina piknika vietu ar ugunskuru un siltu zupu, kā arī transportu, kas pēc finiša nogādās automašīnu šoferus starta vietā.

Laivu brauciena dalībnieki aicināti ņemt līdzi dzeramo un ēdamo piknika pauzei, kā arī savus traukus kopīgai zupas ēšanai. Aicinām ņemt līdzi arī rezerves drēbju komplektu un nodrošināties ar lietus mēteļiem sliktu laikapstākļu gadījumā.

Pieteikšanās - no 17. līdz 28. aprīlim vai kamēr visas vietas rezervētas. Vietu skaits ierobežots!

Reģistrācijas anketa: https://ej.uz/laivu_brauciens

Pēc reģistrācijas saņemsiet sīkāku informāciju uz e-pastu par dalības apmaksas noteikumiem u.c. precizējošu informāciju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt e-pastu tūrisma organizatoram Aleksandram Čerņavskim - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript vai zvanīt pa tālr. +371 25 419 714.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Данные Центрального статистического управления (ЦСУ) свидетельствуют, что годовая инфляция удержалась у отметки 12.1%, и это более медленное отступление инфляции, чем мы ожидали. В мае цены по сравнению с предыдущим месяцем выросли на внушительные 1.2%. Однако зарегистрированный стремительный подъем цен по отношению к апрелю – исключение, которая связано с одноразовыми факторами – завершением введенных зимой мер поддержки правительства, а также дорогими услугами гостиниц на время чемпионата мира по хоккею. В свою очередь, в последующие месяцы прирост цен, скорее всего, существенно затормозит, и цены в ряде групп товаров и услуг даже упадут.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ