News

er3.jpg
Tirgotāji aicināti pieteikties Ķeguma pilsētas svētku gadatirgum ATVER DURVIS – TIRGOJIES PDF Печать E-mail
11.05.2023 09:28
27. maijā notiks Ķeguma pilsētas svētki, kuru ietvaros tiek organizēts arī svētku gadatirgus ATVER DURVIS - TIRGOJIES!
Tirgoties aicināti pārtikas un amatniecības preču tirgotāji, mājražotāji, kā arī stādaudzētāji un citi tirgoties gribētāji.
Tirgus norisināsies no plkst. 9.00 līdz 15.00. Dalībnieku ierašanās no plkst. 7.00 līdz 8.30.
Lai pieteiktos dalībai Ķeguma pilsētas svētku gadatirgū, aicinām aizpildīt elektronisku pieteikuma veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pieteikuma anketa - ej.uz/atver_durvis_tirgojies
Nolikums - ej.uz/atver_durvis_tirgojies_nolikums
Pieteikšanās noslēgsies 20. maijā vai turpināsies līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimāli atļautais dalībnieku skaits. Pēc pieteikuma veidlapas iesūtīšanas no rīkotājiem jāsagaida atbildes vēstule ar apstiprinājumu par dalību tirgū. Apstiprinājums tiks nosūtīts elektroniski uz norādīto e-pasta adresi.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinaties ar Ķeguma Tautas namu, zvanot uz tālruni 22010300 (Dace Māliņa) vai rakstiet uz e-pastu: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

Šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada pirmo ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 5,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Būvniecības apjoms par 22% samazinājās ēku būvniecībā, bet inženierbūvniecībā un specializētajos būvdarbos palielinājās attiecīgi par 19% un 3,1%. CSP informē, ka apjoma pieaugumu galvenokārt veicināja saules paneļu un ar tiem saistīto iekārtu uzstādīšana. Inženierbūvniecības apjoma kāpumu noteica pieaugums pilsētsaimniecības infrastruktūras objektu būvniecībā par 35,2% un ceļu un dzelzceļu būvniecībā par 2,5%. Pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2023.gada ceturto ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc sezonāli koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 2,9%. Ēku būvniecība samazinājās par 16%, inženierbūvniecība - par 15,7%, savukārt specializētie būvdarbi palielinājās par 3,1%.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube