News

er3.jpg
Būvdarbu un saimniecisko darbu aktualitātes Ogres novadā PDF Печать E-mail
21.05.2023 11:18
18. maijā pirms komiteju sēdēm Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ziņoja pa aktuālajiem būvniecības darbiem Ogres novadā.

Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē
Strēlnieku prospekta (no Dārza ielas līdz Jāņa Čakstes prospektam 1275 m garumā) pārbūves ietvaros turpinās lietus kanalizācijas izbūves darbi posmā no Viestura alejas līdz Dārza ielai (izpilde ir apmēram 40%), tāpēc šajā posmā joprojām ir vienvirziena satiksmes organizācija. Būvdarbus veic SIA “MT Sēta”, līgums par darbu veikšanu noslēgts 2022. gada oktobrī, darbi jāpabeidz līdz šī gada septembra vidum.


Saules prospekta pārbūve Ogrē 

Saules prospekta, Ogre pārbūve 18.05.2023
Saules prospektā noslēgumam tuvojas bortu līniju un ceļu apmaļu izbūves darbi. Tiek veikta ielas šķembu apakškārtas un virskārtas izbūve, nobrauktuvju izbūve un tuvākajā laikā plānots uzsākt arī nobrauktuvju bruģēšanas darbus. Turpinās lietus kanalizācijas spiedvada izbūve caur privātīpašumu, kas ir atlikušais posms lietus kanalizācijas izbūves darbu sadaļā.

Līgums par ielas pārbūvi 700 metru garumā (posmos starp Ogres pilsētas robežu un Zilokalnu prospektu un posmā starp Zilokalnu prospektu un Vidus prospektu) noslēgts 2022. gada jūlijā ar SIA “MRG Būve”, darbus paredzēts pabeigt līdz šī gada jūlijam.

Vairāk par objektu: https://www.ogresnovads.lv/lv/jaunums/uzsakta-saules-prospekta-ogre-parbuve

Piecu ielu (Rembates, Stacijas, Andreja Pumpura, Meža un Uzvaras iela) pārbūve Lielvārdē
Visās piecās ielās turpinās būvdarbi – tiek veikti drenāžas izbūves darbi vēl nepabeigtajos posmos (kopējā izpilde apmēram 85%), turpinās gultnes izbūves darbi, ietves apmaļu izbūve, drenējošā slāņa un šķembu pamata izbūve trotuāriem. Kvalitātes pārbaudes minerālmateriālu nesošajam pamatam (nestspējas un sablīvējuma pārbaudes) tiks veiktas piemērotos laika apstākļos un pirms asfaltbetona seguma izbūves.

Stacijas un Uzvaras ielā darbus veic būvuzņēmējs SIA “MT Sēta”, Meža ielā un Rembates ielā - SIA “DSM Meistari”, A.Pumpura ielā - SIA “AB Rent”. Visu ielu pārbūves darbus plānots pabeigt līdz jūlija beigām.
Jaunās Ogres Valsts ģimnāzijas ēkas un sporta ēkas būvniecība
Objekts ir sagatavots nodošanai ekspluatācijā, nosūtīts uzaicinājums Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvjiem pieņemt skolas un sporta ēkas ekspluatācijā. Šobrīd ēkās turpinās to aprīkošana ar mēbelēm, iekārtām, kas ilgs līdz augustam. Paredzams, ka jaunā Ogres Valsts ģimnāzijas ēka un sporta zāle svinīgi tiks atklāta augustā Ogres pilsētas svētku laikā. 2023./2024. mācību gadu plānots uzsākt jaunajās telpās. 

Būvdarbu veikšanas ģenerāluzņēmējs ir pilnsabiedrība “MMG”, būvuzņēmējs – SIA “MONUM”. 

Ēkas Suntažu ielā 2, Ogrē, foto
Ēkas pārbūve, jaunbūve Suntažu ielā 2, Ogrē
Projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai” ietvaros Ogrē, Suntažu ielā 2 gan pārbūvējamajā ēkā, gan jaunbūvē būvdarbi tuvo-jas noslēgumam. Norit teritorijas labiekārtošana, bruģēšanas darbi un spēļu laukuma aprīkošana.

Būvdarbus veic Personu apvienība “RTS”, darbus plānots pabeigt līdz šī gada maija beigām.


“Viļņu” mājas pārbūve Ķeipenē
Ķeipenē ēkas “Viļņi” pārbūves ietvaros notiek krāsošanas un flīzēšanas, jumta kārbu izveides darbi, iestrādāto logu apdare, norit grīdas segumu (2-slāņu parketa dēļu un linoleja) toņu saskaņošana pirms to iegādes, tiek veikta apkures elementu iegāde, maija vidū ir plānots uzsākt apkures sistēmas sakārtošanas darbus.

Līgums par ēkas pārbūvi par daudzfunkcionālu centru ar pilnsabiedrību “PN būve” noslēgts 2022. gada jūlijā, darbus paredzēts pabeigt līdz šī gada oktobrim.


Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē
Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienība „CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī. Turpinās moduļu tipu sagatavošana, veikti koku un krūmu zāģēšanas darbi, kā arī notiek gatavošanās mobilizācijas darbiem. Būvdarbus plānots uzsākt maija beigās. Līguma izpildes termiņš - 12 mēneši no tā noslēgšanas dienas.

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē
Būvniecības darbi turpinās arī ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru. Ēkā notiek apkures sistēmas elektrotīklu, ventilācijas sistēmas, grīdu, ģipškartona starpsienu, logu aiļu izbūve, palodžu uzstādīšana. Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu. Darbi jāpabeidz 20 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить