er2.jpg
Tiek atjaunots krāsojums hidrantu akām PDF Печать E-mail
06.06.2023 21:01
Pašvaldības aģentūra “Ogres komunikācijas” informē, ka Ogrē vasaras mēnešos aktīvi norisināsies ugunsdzēsības hidrantu aku vāku krāsas atjaunošanas darbi. Saskaņā ar Ministru kabineta 2016. gada 19. aprīļa noteikumu Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” 104. punktu, aku vāki, zem kuriem ir ugunsdzēsības hidranti, tiek krāsoti sarkanā krāsā, lai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) tos operatīvi un ātri varētu ieraudzīt gadījumos, kad pilsētā ir izcēlies ugunsgrēks.

“Ogres komunikācijas” aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un nenovietot savas automašīnas uz sarkanajiem aku vākiem, lai tie nepieciešamības gadījumā būtu viegli pieejami VUGD darbiniekiem.
Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” 109.1. apakšpunktu ugunsdzēsības ūdens ņemšanas vietā ir aizliegts ierīkot stāvvietu, novietot vielas, priekšmetus un transportlīdzekļus 1,5 m rādiusā un aizkraut piekļūšanu tām.

Plānots, ka hidrantu vāku krāsošanas darbi turpināsies visu vasaru.

“Ogres komunikācijas” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina autovadītājus būt saprotošiem un iecietīgiem pret satiksmes ierobežojumiem, kas saistīti ar hidrantu vāku krāsošanas darbiem.

Pašvaldības aģentūra “Ogres komunikācijas” veic arī hidrantu ikgadējo tehnisko pārbaudi, pilsētā apsekojot vairāk kā 320 ugunsdzēsības hidrantu.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

No 2023. gada 5. oktobra līdz 2024. gada 14. janvārim Latvijas Keramikas biennāles ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma Korejas mūsdienu keramikas mākslas izstāde “Pašterapija”, kas veido stāstu par mākslinieku izjūtām saistībā ar laika mūžīgo ritējumu un esības brīža skaudro apzināšanos. Izstādes mērķis ir izzināt Korejas keramikas mākslas tradīcijas un iezīmēt tās turpmāko pārvērtību ceļu mūsdienās, kad nozaru sinerģijas ietekmē robežas starp mākslas veidiem kļūst neskaidras. Ekspozīcijas kodolu sastāda avangarda mākslinieki – “robežpārkāpēji”, kas atkāpjas no Korejas keramikas darināšanas kanoniem un pievēršas laikmetīgai pašizteiksmei.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ