er2.jpg
Ogres Vecupes pludmalē veikti labiekārtošanas darbi PDF Печать E-mail
11.06.2023 19:21
Ogres Vecupes pludmalē pie t. s. Varžu dīķa jau pērn tika uzstādīts jauns rotaļu komplekss un šūpoles, bet šī gada maijā pludmalē ir uzstādīta daudzfunkcionāla vingrošanas iekārta, kā arī trenažieris muskulatūras attīstīšanai un stiprināšanai ar maināmu slodzi. Zem iekārtām ir atjaunots smilšu segums vai ieklāts gumijas mulčas segums.

SIA “Ogres Namsaimnieks” jūnijā pabeidza arī pludmales soliņu, atpūtas krēslu un ģērbtuves atjaunošanas un krāsošanas darbus.

Labiekārtošanas darbus Vecupes pludmalē finansē Ogres novada pašvaldība.

SIA “Ogres Namsaimnieks” regulāri apseko apsaimniekošanā esošos rotaļu un atpūtas laukumus, tajos esošās iekārtas un āra trenažierus. Konstatējot defektus, tiek ieplānoti remontdarbi, savukārt bīstamu defektu gadījumā teritorija ap bojāto iekārtu tiek norobežota un tiek veikts ārpuskārtas remonts vai bīstamās iekārtas demontāža, ja remontu veikt nav iespējams.

Par bojājumiem aicinām ziņot SIA “Ogres Namsaimnieks” uz tālruņa numuru 25695566.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ĪSUMĀ

No 2023. gada 5. oktobra līdz 2024. gada 14. janvārim Latvijas Keramikas biennāles ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma Korejas mūsdienu keramikas mākslas izstāde “Pašterapija”, kas veido stāstu par mākslinieku izjūtām saistībā ar laika mūžīgo ritējumu un esības brīža skaudro apzināšanos. Izstādes mērķis ir izzināt Korejas keramikas mākslas tradīcijas un iezīmēt tās turpmāko pārvērtību ceļu mūsdienās, kad nozaru sinerģijas ietekmē robežas starp mākslas veidiem kļūst neskaidras. Ekspozīcijas kodolu sastāda avangarda mākslinieki – “robežpārkāpēji”, kas atkāpjas no Korejas keramikas darināšanas kanoniem un pievēršas laikmetīgai pašizteiksmei.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ