News

er3.jpg
Ogrē jauni reklāmas stabi retro stila PDF Печать E-mail
04.07.2023 20:03
2021. gadā Ogrē tika izveidoti trīs jauni reklāmas stabi – konstrukcijā un dizainā lieliski iederīgi pilsētvidē, tie izvietoti Brīvības ielas gājēju posmā pilsētas centrā, Bērzu alejas galā pie gājēju tilta un Dārza ielā.

Aizpērn iesāktā betona afišu stabu nomaiņa pret jauniem turpinās – šovasar pilsētvidi papildina vēl divi jauni afišu stabi – viens pie Marsona laukuma Skolas ielā, otrs –  pie Tīnūžu ielas un Meža prospekta krustojuma.  Ogres novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājs Pēteris Āboliņš skaidro, ka nupat uzstādīto afišu stabu izgatavošana tika pasūtīta pagājušajā gadā, nu pasūtījums ir izpildīts. Šogad jauni afišu stabi tiks uzstādīti vēl divās vietās Ogrē – Kartonfabrikas rajonā iepretim veikalam, kā arī pie Mālkalnes prospekta un Lapu ielas krustojuma.

“Vecie betona afišu stabi bija ne tikai fiziski, bet arī morāli novecojuši un pilsētvidi degradējoši objekti. Ogre taču savulaik bija kūrortpilsēta – ar savu šarmu, ar tai raksturīgo apbūvi un vides objektiem. Mēs cenšamies atdzīvināt Ogres kā kūrortpilsētas gaisotni, un jaunajiem afišu stabiem arī ir sava vieta šajā procesā,” uzsver Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, papildinot, ka ir svarīgi, lai reklāma par kultūras, sporta un citu jomu norisēm būtu cilvēkiem viegli pamanāma, tāpēc arī jaunie afišu stabi tiek izvietoti vietās, kur ir gājēju plūsma, un ir svarīgi, lai reklāmas stabi iederētos pilsētvidē, kas soli pa solim tiek sakārtota un kļūst aizvien pievilcīgāka.
 

ĪSUMĀ

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā uzvarējusi "Jaunā vienotība" (JV), otrajā vietā atstājot Nacionālo apvienību (NA), un abi politiskie spēki tikuši katrs pie diviem EP deputāta mandātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) oficiāli publicētie provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Savukārt "Latvijas attīstībai" (LA), "Apvienotais saraksts" (AS), "Progresīvie", "Saskaņa" un "Latvija pirmajā vietā" (LPV) vēlēšanās ieguvušas katra pa vienam EP deputāta mandātam.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube