er2.jpg
Paziņojums par Ogres novada saukļa un novada suvenīru ieceres nodošanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
13.07.2023 21:25
Pamatojoties uz Ogres novada pašvaldības domes 13.07.2023. ārkārtas sēdes lēmumu, sabiedrības viedokļa noskaidrošanai tiek organizēta rakstveida aptauja par ieceri Ogres novada jaunajam sauklim “Šeit dzimst leģendas” un novada suvenīriem – dekoratīvajiem šķīvjiem.

Aptaujā var piedalīties Latvijas Republikas pilsoņi, kuri iesnieguma iesniegšanas dienā ir sasnieguši 16 gadu vecumu un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā vai kuriem pieder likumā noteiktajā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums šajā teritorijā.

Aptauja tiek rīkota laikā no 2023. gada 13. jūlija līdz 2023. gada 19. jūlija plkst.13.00.

Piedalīties aptaujā var divos veidos:

aizpildot anketu elektroniski (visidati.lv);
aizpildot anketu papīra formātā, ievietojot to aploksnē, aploksni ar tajā ievietotu aptaujas anketu iemetot aptaujai speciāli paredzētā kastē šādās vietās (šo vietu darba laikā) Ogres novadā:
Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē;
Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC): Ikšķilē, Peldu ielā 22, Ķegumā, Lāčplēša ielā 1, Lielvārdē, Raiņa ielā 11a, Birzgalē, Lindes ielā 2, Rembatē, Lielvārdes ielā 3, Tīnūžos, “Kraujās”;
Ogres novada pagastu pārvaldēs.
​​​​​​​Aptaujas anketa
Anketas un aploksnes būs pieejamas augstāk norādītajās vietās.

Aptaujas anketas, kas ievietotas aptaujai speciāli paredzētā kastē, tiks uzglabātas tajā visā aptaujas norises laikā, aptaujai beidzoties, aploksnes ar aptaujas anketām tiks atvērtas, datus no anketas pārnesot  uz aptaujas elektronisko versiju, vienlaikus saglabājot arī drukāto aptaujas anketu.

Pēc sabiedrības viedokļa noskaidrošanas aptaujas rezultāti tiks iesniegti Ogres novada pašvaldības domei lēmuma pieņemšanai par ieceres Ogres novada saukļa “Šeit dzimst leģendas” un suvenīru – dekoratīvie šķīvji – apstiprināšanu, noraidīšanu vai uzdevuma precizēšanu.

Visi aptaujas dati gan elektroniskā veidā, gan drukāta veidā tiks uzglabāti līdz domes lēmuma pieņemšanai par Ogres novada saukļa un suvenīra ieceres apstiprināšanu, pēc tam tie tiks iznīcināti, ievērojot fizisko personu datu aizsardzību.

 

ĪSUMĀ

No 2023. gada 5. oktobra līdz 2024. gada 14. janvārim Latvijas Keramikas biennāles ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma Korejas mūsdienu keramikas mākslas izstāde “Pašterapija”, kas veido stāstu par mākslinieku izjūtām saistībā ar laika mūžīgo ritējumu un esības brīža skaudro apzināšanos. Izstādes mērķis ir izzināt Korejas keramikas mākslas tradīcijas un iezīmēt tās turpmāko pārvērtību ceļu mūsdienās, kad nozaru sinerģijas ietekmē robežas starp mākslas veidiem kļūst neskaidras. Ekspozīcijas kodolu sastāda avangarda mākslinieki – “robežpārkāpēji”, kas atkāpjas no Korejas keramikas darināšanas kanoniem un pievēršas laikmetīgai pašizteiksmei.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ