er2.jpg
Kapusvētki Ogres pilsētas un Smiltāju kapos PDF Печать E-mail
14.07.2023 22:34
Nedēļas nogalē Ogres pilētas un Smiltāju kapos notiks kapusvētki. Iedzīvotājiem, kas vēlas doties uz kapiem, lai pirms kapusvētkiem sakoptu tuvinieku atdusas vietu vai piedalītos kapusvētkos, Ogres novada pašvaldība ir sarūpējusi autobusu.

Sestdien, 15. jūlijā, plkst.12.00 katoļu draudze rīko kapusvētkus Smiltāju kapos.

Uz Smiltāju kapiem autobuss no Marsona laukuma Skolas ielā, Ogrē, kursēs plkst. 11.00 (pa Upes prospektu, Mālkalnes prospektu, Tīnūžu ceļu).
No Smiltāju kapiem uz Ogri autobuss kursēs plkst. 13.30 (pa Tīnūžu ceļu, Mālkalnes prospektu, Upes prospektu līdz Marsona laukumam).
Ogres pilsētas kapos  katoļu kapusvētki notiks 27. augustā plkst.14.00.

Luterāņu draudzes kapusvētki Ogres pilsētas kapos notiks svētdien, 16. jūlijā, plkst.12.00.

Uz Ogres pilsētas kapiem autobuss no Marsona laukuma kursēs plkst. 11.00 (pa Kalna prosp., Upes prospektu, Mālkalnes prospektu, Tīnūžu ielu, Brīvības ielu, Turkalnes ielu).
No Ogres pilsētas kapiem uz Marsona laukumu autobuss kursēs plkst. 13.30 (pa Turkalnes ielu, Brīvības ielu, Tīnūžu ielu, Mālkalnes prospektu, Upes prospektu).
Luterāņu draudzes kapusvētki Smiltāju kapos notiks svētdien, 16. jūlijā, plkst.14.00.

Uz Smiltāju kapiem autobuss no Marsona laukuma kursēs plkst. 13.00 (pa Upes prosp., Mālkalnes prosp., Tīnūžu ceļu).
No Smiltāju kapiem uz Ogri autobuss kursēs plkst. 15.30 (pa Tīnūžu ceļu, Mālkalnes pr., Upes pr. līdz Marsona laukumam).
 

ĪSUMĀ

No 2023. gada 5. oktobra līdz 2024. gada 14. janvārim Latvijas Keramikas biennāles ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma Korejas mūsdienu keramikas mākslas izstāde “Pašterapija”, kas veido stāstu par mākslinieku izjūtām saistībā ar laika mūžīgo ritējumu un esības brīža skaudro apzināšanos. Izstādes mērķis ir izzināt Korejas keramikas mākslas tradīcijas un iezīmēt tās turpmāko pārvērtību ceļu mūsdienās, kad nozaru sinerģijas ietekmē robežas starp mākslas veidiem kļūst neskaidras. Ekspozīcijas kodolu sastāda avangarda mākslinieki – “robežpārkāpēji”, kas atkāpjas no Korejas keramikas darināšanas kanoniem un pievēršas laikmetīgai pašizteiksmei.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ