News

er3.jpg
Kapusvētki Ogres pilsētas un Smiltāju kapos PDF Печать E-mail
14.07.2023 22:34
Nedēļas nogalē Ogres pilētas un Smiltāju kapos notiks kapusvētki. Iedzīvotājiem, kas vēlas doties uz kapiem, lai pirms kapusvētkiem sakoptu tuvinieku atdusas vietu vai piedalītos kapusvētkos, Ogres novada pašvaldība ir sarūpējusi autobusu.

Sestdien, 15. jūlijā, plkst.12.00 katoļu draudze rīko kapusvētkus Smiltāju kapos.

Uz Smiltāju kapiem autobuss no Marsona laukuma Skolas ielā, Ogrē, kursēs plkst. 11.00 (pa Upes prospektu, Mālkalnes prospektu, Tīnūžu ceļu).
No Smiltāju kapiem uz Ogri autobuss kursēs plkst. 13.30 (pa Tīnūžu ceļu, Mālkalnes prospektu, Upes prospektu līdz Marsona laukumam).
Ogres pilsētas kapos  katoļu kapusvētki notiks 27. augustā plkst.14.00.

Luterāņu draudzes kapusvētki Ogres pilsētas kapos notiks svētdien, 16. jūlijā, plkst.12.00.

Uz Ogres pilsētas kapiem autobuss no Marsona laukuma kursēs plkst. 11.00 (pa Kalna prosp., Upes prospektu, Mālkalnes prospektu, Tīnūžu ielu, Brīvības ielu, Turkalnes ielu).
No Ogres pilsētas kapiem uz Marsona laukumu autobuss kursēs plkst. 13.30 (pa Turkalnes ielu, Brīvības ielu, Tīnūžu ielu, Mālkalnes prospektu, Upes prospektu).
Luterāņu draudzes kapusvētki Smiltāju kapos notiks svētdien, 16. jūlijā, plkst.14.00.

Uz Smiltāju kapiem autobuss no Marsona laukuma kursēs plkst. 13.00 (pa Upes prosp., Mālkalnes prosp., Tīnūžu ceļu).
No Smiltāju kapiem uz Ogri autobuss kursēs plkst. 15.30 (pa Tīnūžu ceļu, Mālkalnes pr., Upes pr. līdz Marsona laukumam).
 

ĪSUMĀ

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija aicina Ministru kabinetu (MK) pētīt, ar kādu regulējumu varētu palielināt vietējo pārtikas preču īpatsvaru mazumtirdzniecības uzņēmumu sortimentā. Jau vēstīts, ka KP veiktajā olu, zivju, piena, gaļas, graudu un maizes produktu tirgus izpētes noslēdzošajā, trešajā sadaļā konstatēja, ka arī Latvijā ražotām olu, zivju un gaļas produktu precēm mazumtirdzniecības ķēdes piemēro vidēji lielāku uzcenojumu nekā ārpus Latvijas ražotām precēm, kā arī mazumtirgotāju sadarbības līgumos ar piegādātājiem konstatētas nepilnības. KP tirgus uzraudzībā konstatēja, ka Latvijā ražotai doktordesai, svaigam cālim un svaigām zivīm mazumtirdzniecības posmā tiek piemērots vidēji augstāks uzcenojums nekā ārpus Latvijas ražotām līdzvērtīgām precēm. Piemēram, Latvijā ražotā doktordesa vidēji tika cenota par 16% dārgāk nekā ārpus Latvijas ražotā doktordesa. Savukārt vietējam svaigam cālim mazumtirdzniecības piegādes ķēdes posmā piemērotais uzcenojums ir bijis vidēji 2,9 reizes lielāks salīdzinājumā ar importa cāli.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube