er2.jpg
Aicina uz ieceres apspriešanu par aktīvās atpūtas laukuma izveidi Mālkalnes prospektā 43, Ogrē PDF Печать E-mail
01.09.2023 09:06
Trešdien, 6. septembrī plkst. 18.00 Ogres novada pašvaldības ēkas Brīvības ielā 33, Ogrē, Lielajā zālē notiks ieceres apspriešana par aktīvās atpūtas laukuma izveidi Jaunogrē.

Ar savām idejām un ierosinājumiem šajā līdzdalības pasākumā īpaši aicināti piedalīties topošā laukuma tuvākās apkaimes iedzīvotāji – gan jaunieši, gan seniori, gan bērnu vecāki, jo pašvaldībai ir svarīgs ikviena iedzīvotāja viedoklis.

Tikšanās laikā tiks prezentēta aktīvās atpūtas laukuma vizualizācija un piedāvātie risinājumi publiskās ārtelpas attīstībai un labiekārtošanai šajā pilsētas daļā.

Teritorija, kurā paredzēts ierīkot aktīvās atpūtas laukumu, šobrīd netiek efektīvi izmantota, nav integrēta pilsētvidē nedz funkcionāli, nedz ainaviski.

Pašvaldības iecerētā projekta ietvaros šajā teritorijā paredzēts izveidot mūsdienu prasībām atbilstošu, daudzfunkcionālu un dažādu vecumu grupu aktivitātēm piemērotu sporta un atpūtas publiskās ārtelpas zonu. Projektā paredzētas vietas dažādām sporta aktivitātēm un atpūtai, radot iespēju iedzīvotājiem saturīgi pavadīt brīvo laiku. Paredzēts, ka šis aktīvās atpūtas laukums būs brīvi pieejams ikvienam.
 

ĪSUMĀ

No 2023. gada 5. oktobra līdz 2024. gada 14. janvārim Latvijas Keramikas biennāles ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma Korejas mūsdienu keramikas mākslas izstāde “Pašterapija”, kas veido stāstu par mākslinieku izjūtām saistībā ar laika mūžīgo ritējumu un esības brīža skaudro apzināšanos. Izstādes mērķis ir izzināt Korejas keramikas mākslas tradīcijas un iezīmēt tās turpmāko pārvērtību ceļu mūsdienās, kad nozaru sinerģijas ietekmē robežas starp mākslas veidiem kļūst neskaidras. Ekspozīcijas kodolu sastāda avangarda mākslinieki – “robežpārkāpēji”, kas atkāpjas no Korejas keramikas darināšanas kanoniem un pievēršas laikmetīgai pašizteiksmei.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ