er3.jpg
Ogres novada Uzņēmēju dienās PDF Печать E-mail
01.10.2023 20:53
Cienījamie Ogres novada uzņēmēji, mājražotāji un komersanti!

Tāpat kā jūs, arī mēs ticam Ogres novada uzņēmējdarbības spēcigajai attīstībai un potenciālam. Tagad mums ir izdevība kopīgi izcelt šo potenciālu un veidot veiksmīgu nākotni kopā. Mūsu Ogres novada Uzņēmēju dienas ir klāt, un mēs aicinām tieši tevi būt daļai no šīs lieliskās iespējas.

Ogres novada Uzņēmēju dienas ir unikāls pasākums, kas nes daudz vērtības tavam uzņēmumam un mājražotājiem. Tas ir ceļš, kā piesaistīt uzmanību gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu vidū.

Šajā pasākumā tev ir iespēja prezentēt savu uzņēmumu, izrādīt savu produkciju un piedāvāt pakalpojumus plašākai auditorijai. Tas ir laiks, kad vari izcelt savu unikālo piedāvājumu.

Piesakies šodien, lai nezaudētu iespēju būt daļai no Ogres novada Uzņēmēju dienām! Spied šeit, lai aizpildītu pieteikumu.

Tas vēl nav viss! Ogres novada Uzņēmēju dienu noslēgumā gaidāma kopīga sanākšana, lai godinātu labākos, aktīvākos un uzņēmīgākos uzņēmējus, kā arī kopīgi spētu izvirzīt jaunus mērķus turpmākajam periodam.

Šī ir tava izdevība izcelties un rīkoties. Kopā mēs varam panākt lieliskus rezultātus un veicināt Ogres novada uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību.

Nenokavē šo iespēju veidot sava uzņēmuma nākotni Ogres novadā! Piesaki jau tagad savu dalību Ogres novada Uzņēmēju dienām līdz š.g. 11. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.
 

ĪSUMĀ

Teju puse Latvijas iedzīvotāju jeb 48 % domā, ka viņiem ir salīdzinoši laba veselība, taču pilnīgi veseli jūtas vien 13 % aptaujāto. Savukārt četri no desmit iedzīvotājiem (38 %) uzskata, ka viņiem ir slikta veselība – kā drīzāk sliktu savu veselību vērtē trešdaļa (28 %) aptaujāto, bet kā pavisam sliktu – 9 %, liecina Mana aptieka & Apotheka nu jau astotā ikgadējā Veselības indeksa pētījuma dati.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ