er3.jpg
Ogres novada “Uzņēmēju dienas” PDF Печать E-mail
24.10.2023 10:51
Ogres novada “Uzņēmēju dienas” notiks trīs dienas - no 27. līdz 29. oktobrim. Pasākumā savu dalību ir pieteikuši 19 uzņēmēji. "Uzņēmēju dienas" tiek organizētas, lai atbalstītu Ogres novada uzņēmējus un veicinātu uzņēmējdarbības nozares iepazīšanu un attīstību novadā. Uzņēmēju dienās būs iespēja iepazīties ar Ogres novada uzņēmumu darbību, ieskatīties uzņēmumu ikdienā vai iegādāties produkciju vai pakalpojumu ar īpašām atlaidēm.

Ieplāno brīvdienas izzinošā braucienā pie novada uzņēmējiem! Iepazīsti  piparkūku, siera, vīna, medus, dabīgo paipala olu majonēzes ražošanas procesu, piedalies ekskursijās ar interesantiem stāstījumiem, meistarklasēs un degustācijās, uzzini, kā top koka karkasa mājas, elektronika, jumta kāpnes un dārza preces! Arī ģimenēm ar bērniem būs īpaši piedāvājumi.

Uzņēmējus var apmeklēt individuāli, kā arī, iepriekš piesakoties, var izmantot Ogres novada pašvaldības transportu, lai dotos pie uzņēmējiem.

Piektdien, 27.10., būs iespēja apmeklēt SIA "BeeBox" Ciemupē, Baskāju taku Tīnūžos, Sierštelles ražotni Ikšķilē, SIA "Grīdas - Grīdas" Lielvārdē un SIA "Silver Standard Houses" Birzgalē. Brauciena laiks plānots plkst. 9.00~17.00.  
Sestdien, 28.10., varēs viesoties pie uzņēmējiem Ogrē: biedrībā “Sniega suņi”, SIA "Izaugsmes Spots", SIA "tiptip.lv”, Lapsu Mājas siers. Brauciena laiks - plkst. 10.00-15.30.
Svētdien, 29.10., varēs apmeklēt SIA "VSL Pārtikas Grupa" Ogresgalā, IK “Ķeipenieši”, Krapes muižas ūdensdzirnavas, SIA “LAUSKIS” Lēdmanē, SIA “Lūšu Drava” Lielvārdes pagastā. Brauciena laiks paredzēts plkst. 9.00~17.00
INDUVIDUĀLAJIEM APMEKLĒTĀJIEM LŪGUMS PIRMS APMEKLĒJUMA SAZINĀTIES AR UZŅĒMUMU, ZVANOT UZ NORĀDĪTO TĀLRUNI.

Visi braucieni plānoti no Ogres. Transports tiek nodrošināts bez maksas, taču brauciena dalībniekiem jārēķinās ar ieejas vai ekskursijas maksu pie uzņēmējiem.

Lai dotos grupas braucienā/os, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot pieteikšanās anketu, vai piesakoties par tālruni 20218049 (Nauris).
 

 PIETEIKŠANĀS TRANSPORTAM ŠEIT 
Visiem, kas dosies individuāli, lūdzam ņemt vērā, ka pie atsevišķiem uzņēmējiem ir paredzēta dalības maksa! OBLIGĀTA PIETEIKŠANĀS IEPRIEKŠ, lai uzņēmēji var plānot apmeklētāju plūsmu!
 

ĪSUMĀ

Teju puse Latvijas iedzīvotāju jeb 48 % domā, ka viņiem ir salīdzinoši laba veselība, taču pilnīgi veseli jūtas vien 13 % aptaujāto. Savukārt četri no desmit iedzīvotājiem (38 %) uzskata, ka viņiem ir slikta veselība – kā drīzāk sliktu savu veselību vērtē trešdaļa (28 %) aptaujāto, bet kā pavisam sliktu – 9 %, liecina Mana aptieka & Apotheka nu jau astotā ikgadējā Veselības indeksa pētījuma dati.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ