er3.jpg
Ogre aicina uz krāšņu uguņošanu 18. novembrī pie Ogres bākas PDF Печать E-mail
17.11.2023 19:38
Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, jau otro gadu Ogrē, Daugavas krastā pie vides dizaina objekta “Ogres bāka”,  18. novembrī plkst. 19.00 debesis izgaismos krāšņa uguņošana, radot svētku prieku ne tikai ogrēniešiem, bet arī tuvākas un tālākas apkaimes iedzīvotājiem.

Svētku uguņošanas vieta atrodas netālu no autoceļa A6 un tikai 10 minūšu gājiena attālumā no Ogres dzelzceļa stacijas un autoostas, tāpēc tiem, kas vēlas vērot krāšņo svētku uguņošanu Ogrē, ieteicams izmantot sabiedrisko transportu.

Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltīti pasākumi šonedēļ norisinās visā Ogres novadā – 16 pagastos un četrās pilsētās. Novada centrā – valstspilsētā Ogrē – 18.  novembrī plkst. 16.00 iedzīvotāji pulcēsies svinīgajā svētku pasākumā, kas šogad notiks jaunuzceltajā Ogres Valsts ģimnāzijas ēkā. Pasākumā tiks godināti iedzīvotāji, kuriem piešķirts pašvaldības apbalvojums – tituls “Ogres Goda novadnieks” un tituls “Ogres Goda novadnieks”. Pēc svinīgā pasākuma tā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar mūsdienīgi iekārtotajām ģimnāzijas telpām un plašo sporta arēnu.
 

ĪSUMĀ

Teju puse Latvijas iedzīvotāju jeb 48 % domā, ka viņiem ir salīdzinoši laba veselība, taču pilnīgi veseli jūtas vien 13 % aptaujāto. Savukārt četri no desmit iedzīvotājiem (38 %) uzskata, ka viņiem ir slikta veselība – kā drīzāk sliktu savu veselību vērtē trešdaļa (28 %) aptaujāto, bet kā pavisam sliktu – 9 %, liecina Mana aptieka & Apotheka nu jau astotā ikgadējā Veselības indeksa pētījuma dati.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ