News

er3.jpg
Akcija “Egļu stāsts” mirdz ar skaistām eglītēm visā Ogres novadā PDF Печать E-mail
21.12.2023 00:15
Atbalstot Ogres novada pašvaldības akciju "Egļu stāsts", dalībnieki šogad īpaši parūpējušies par savu eglīšu izgreznošanu.

Šogad akcijai pieteiktas 48 eglītes visā Ogres novadā. Izrotātās eglītes Ogres pilsētas iedzīvotājus un viesus priecēs līdz pat 31.janvārim.

Aicinām apskatīt eglītes un balsot par sev tīkamāko līdz 7. janvārim, noskenējot pie katras eglītes esošo QR kodu vai saitē: https://ej.uz/egļu-stāsts-2023

Mākslinieki, kuru rotātās egles iegūs visvairāk iedzīvotāju simpātiju, varēs tikt pie dažādām balvām no “Egļu stāsts” atbalstītājiem.

Lai viesiem no citām pilsētām un novadiem būtu vieglāk orientēties, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs izveidojis kartes ar eglīšu atrašanās vietām Ogres pilsētā un novadā.

Egļu stāstu organizē: Ogres novada pašvaldība, Ogres novada Kultūras centrs, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.

Egļu stāstu atbalsta: Latvijas Pērles, Manas garšas, Fazer, Māris&Co, Dailas konditoreja.
 
Eglīti izrotāja Ogres Baltā skola 
 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ