News

er3.jpg
Ogres stadionā ir atvērta publiskā slidotava PDF Печать E-mail
05.01.2024 21:16
Kā jau pēdējos gados ierasts, Ogres novada sporta centra (ONSC) stadionā (Skolas ielā 21) darbojas publiski pieejama slidotava. Arī šogad ONSC darbinieki ir pacentušies, lai tā kļūtu pieejama apmeklētājiem. Slidu noma slidotavā netiek nodrošināta.

DARBA LAIKS – no plkst. 8.00 līdz 22.00.

APGAISMOJUMS
Pieejams dienas tumšajā laikā. Ja apgaismojums nav ieslēgts, palūdz HALLES dežurantei to ieslēgt, aizejot pie viņas pats vai piezvanot pa tālruni 65044150.

LEDUS TĪRĪBA
ONSC strādnieki, protams, iespēju robežās ledu notīrīs, taču reizēs, kad ierodies brīvdienā vai vēlāk vakarā un sniega sega uz ledus apgrūtina slidošanu – paņem blakus esošo lāpstu un notīri laukumu pats vai ar kāda palīdzību.

HOKEJA NŪJAS, VĀRTI UN RIPAS
Aktīvie slidotāji jau ir ielāgojuši, ka Ogres stadiona slidotavā slidojam, neizmantojot jebkādu hokeja vai citas ledus sporta spēles papildus inventāru (nūjas, ripas, bumbas, bumbiņas, vārtus u.c.). Ja ir vēlme pārbaudīt savas hokeja spēles iemaņas, to var darīt Krasta laukuma slidotavā Ogrē, iepretim Luterāņu draudzes baznīcai.

SLIDOTAVA SLĒGTA
Brīžos, kad siltie, lietainie vai jebkādi citādi neatbilstoši laikapstākļi liedz izmantot slidotavas ledu, uz tā atrasties ir aizliegts. Slidošana nepiemērotos apstākļos var būtiski ietekmēt ledus kvalitāti un iespēju to laicīgi un kvalitatīvi atjaunot, kā arī var nopietni bojāt tavas slidas.

Informāciju sagatavoja Ogres novada sporta centrs.
 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ