News

er3.jpg
Barikāžu atceres diena Ogrē PDF Печать E-mail
12.01.2024 23:55
20.janvārī plkst. 14.00 pie Latvijas monumentālā karoga Brīvības ielā, Ogrē atcerēsimies 1991. gada barikāžu notikumus, kas ne vien atstājuši nospiedumus vēstures lappusēs, bet arī ļāvuši izcīnīt brīvu un neatkarīgu valsti.  
Pie barikāžu simbola – ugunskura, daloties atmiņu stāstos par barikāžu notikumiem, klausīsimies vīru kopas VILKI muzikālo vēstījumu par dzimtenes mīlestību, karavīra dzīvesziņu un kultūras mantojumu karavīru dziesmās un stāstos. 

Atceroties spraigos notikumus, godināsim 1991. gada barikāžu aizstāvjus, kavēsimies atmiņās un kopīgi radīsim to unikālo kopības sajūtu, kas deva spēku sargāt Latvijas neatkarību.

Pasākuma laikā Zemessardzes 54. kaujas atbalsta bataljona jaunie zemessargi nodos  svinīgo zvērestu. 

Savukārt Zemessardzes 54. kaujas atbalsta bataljona kareivji apmeklētājus cienās ar siltu tēju. 
Pasākuma apmeklējums bez maksas.

 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ