News

er3.jpg
Ogres novada Kultūras centra VPDK AIJA un draugi koncertā JAUNGADA SADANCIS PDF Печать E-mail
15.01.2024 22:43
20. janvārī plkst. 18.00 Ogres novada Kultūras centrā vidējās paaudzes deju kolektīvs AIJA kopā ar draugiem aicina uz koncertu JAUNGADA SADANCIS.
VPDK AIJA koncerts JAUNGADA SADANCIS kļuvis par tradicionālu notikumu, kas vieno deju draugus no dažādiem Latvijas novadiem un ne tikai. Šogad kopā ar Latvijas deju kolektīviem skatītājus priecēs arī viesi no Lietuvas. 
JAUNGADA SADANCĪ piedalās VPDK AIJA (Ogre), VPDK SAIME (Garkalnes pag.), SDK DIŽUPE (Tīnūžu pag.), SDK AIZKRAUKLIS (Aizkraukles pag.), VPDK MADE (Madlienas pag.), VPDK ATVARS (Jaunjelgavas pag.), VPDK IRŠI (Iršu pag.),  VPDK RUNDĀLE (Rundāles pag.),  VPDK JUVERIS (Dzērbenes pag.), VPDK TĀLDERI (Preiļi). Īpašie viesi Dziesmu un deju ansamblis DAINAVA (Lietuva, Alitus). 
Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu paradīzes tīklā un internetā www.bilesuparadize.lv
Biļetes cena EUR 4, EUR 3 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu.
Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ