News

er3.jpg
Ogresgala pagasts svin savu simtgadi PDF Печать E-mail
13.02.2024 22:07
Ogresgala pagasta iedzīvotāju skaits katru gadu palielinās, jo cilvēkus vilina pilsētas un dabas klātbūtne. Ogres upes krastā var sagaidīt skaistus saullēktus, bet pie Daugavas – piedzīvot ļoti krāšņus saulrietus. Šogad Ogresgala pagasts svin savu simtgadi.

Ogresgala pagasts laika gaitā piedzīvojis daudz dažādu teritoriālu pārmaiņu. Katra atbilstoši laikam atstājusi savu nospiedumu pagasta vēsturē, cilvēku prātos un sirdīs. Ogresgala pagasta ļaudis cauri laikiem ir spējuši saglabāt pozitīvu enerģiju, darba prieku un attiecību siltumu, tāpēc tik krāšņs vēsturiskais mantojums un tik spilgti notikumi mūsu pusē.

Aicinām pārskatīt video un audio ierakstus, ieskatīties savos foto albūmos un iesaistīties OGRESGALA PAGASTA STĀSTU pasākumos, daloties ar saviem atmiņu stāstiem.

17.februārī pl.14.00: Ogresgala tautas namā tikšanās un stāstu pēcpusdiena “Mūs vienoja Ogresgals”
9.martā pl.14.00: Ciemupes tautas namā “Mūs vienoja KOPDARBS”
23.martā pl.14.00: Ogresgala  tautas namā “Kultūras dzīve Ogresgalā gadsimtu garumā”
6.aprīlī pl.14.00: Ciemupes tautas namā “Kultūras dzīve Ciemupē gadsimta garumā”
 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ