News

er3.jpg
Lēdmanes un Krapes pagasta iedzīvotājus turpmāk apkalpos Lielvārdes pasta nodaļa PDF Печать E-mail
13.03.2024 23:01
Latvijas Pasts informē - no šā gada 25. marta Lēdmanes un Krapes pagastu iedzīvotājus apkalpos Lielvārdes pasta nodaļa, kas atrodas Lielvārdē, Lāčplēša ielā 18A. Tās darba laiks: P-Pk no plkst. 7.00 līdz 18.00. Tāpat Lēdmanes un Krapes pagastu iedzīvotāji arī turpmāk pakalpojumus var saņemt savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma, izmantojot Pastnieks mājās pakalpojumu.

Atsaucoties Lēdmanes un Krapes iedzīvotāju aicinājumam, tiek mainīta apkalpojošā pasta nodaļa no Madlienas uz ērtāk sasniedzamo Lielvārdi. Iedzīvotāji ir aicināti saņemt pasta pakalpojumus Lielvārdes pasta nodaļā vai izmantot pakalpojumu Pastnieks mājās, kas ir izdevīgs, drošs un ērts risinājums.

Pastnieks mājās sniedz tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļā: vēstuļu un paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas pasta norēķinu sistēmas kontā u.c. Pastnieka vizīte ir bez maksas. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt, zvanot uz klientu atbalsta tālruni: 27008001 vai 67008001 gan darba dienās, gan brīvdienās: P-Pk 8.00-20.00; S, Sv 9.00-17.00.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, Lēdmanes un Krapes iedzīvotāji var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001. Bez iepriekšējā pieteikuma sūtījumus var saņemt Lielvārdes pasta nodaļā. Sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai Lēdmanes un Krapes iedzīvotāji ir aicināti izmantot arī pakomātu priekšrocības. Tuvākie pakomāti atrodas Lielvārdē, Lāčplēša ielā 14 un Madlienā, veikala ELVI telpās.

Lēdmanes un Krapes iedzīvotājiem, kuri izmanto PNS pakalpojumu, Latvijas Pasts piedāvā arī VISA maksājumu debetkartes priekšrocības. Ar šo karti, kas ir saistīta ar PNS kontu, var norēķināties tirdzniecības vietās un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu gan pasta nodaļās, gan jebkurā bankomātā.

Pensiju, pabalstu vai atlīdzības piegādi klientu dzīvesvietās Latvijas Pasts nodrošina līdzšinējā kārtībā – izmaiņas šī pakalpojuma sniegšanā nav paredzētas. Latvijas Pastam ir arī līgums ar VSAA par pensiju piegādi saņēmēju dzīvesvietā. Šo risinājumu izmanto vairāk nekā 50 tūkst. Latvijas senioru, un šis skaidras naudas piegādes pakalpojums klientam izmaksā 2,39 eiro.

Lēdmanes un Krapes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām tiek informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot no šā gada 11. marta. Jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem klienti aicināti zvanīt: 67008001 vai 27008001 vai rakstīt uz e-pastu: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Apkalpojošās pasta nodaļas maiņa Lēdmanes un Krapes iedzīvotājiem neietekmē Madlienas pasta nodaļas darbību, tās darba laiks paliek nemainīgs: P-Pk no plkst. 8.00 līdz 14.00.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Pasts
 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ