News

er3.jpg
Pasākumi nedēļas nogalē Ogres novadā PDF Печать E-mail
15.03.2024 21:46
16. marts
Cirka izrāde APKĀRT ZEMESLODEI Birzgalē – plkst.11.00 Birzgales Tautas namā aicinām uz cirka izrādi visai ģimenei “Apkārt zemeslodei”.

VPDK RAKSTI 25 gadu jubilejas koncerts BIJĀM. ESAM. BŪSIM. Ogrē – atzīmējot vidējās paaudzes deju kolektīva RAKSTI 25 gadu jubileju, plkst. 17.00 kolektīvs aicina kopā ļauties lidojumam par to, kas BIJA, kas ESAM un kas BŪSIM. Deju raksti uzmirdzēs un deju soļos atspoguļosies ne vien VPDK “Raksti”, bet arī draugu kolektīvi.

Koru koncerts MĒS TIKĀMIES MARTĀ Suntažos – plkst.18.00 Suntažu Kultūras namā koru sadraudzības koncerts “Mēs tikāmies martā”. Koncertā piedalīsies JK "SUNTAŽI" un Ogres skolotāju kamerkoris.

Atpūtas vakars Ķeipenē – plkst.21.00 Ķeipenes Tautas namā atpūtas vakars kopā ar grupu “Lustīgais Blumīzers”.

17. marts
Mājražotāju tirdziņš Lauberē – plkst. 10.00  Lauberes Kultūras namā Mājražotāju tirdziņā gaidīti visi pirkt un pārdot gribētāji.

Ērģeļmūzikas koncerts Ikšķilē – plkst.11.30 Ikšķiles Sv. Meinarda luterāņu baznīcā ērģeļmūzikas koncertā muzicēs ērģelnieks Jānis Karpovičs. 

Koncerts PUTNU DZIESMAS Ogrē – plkst. 13.00 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē  Raimonda Paula un Guntara Rača koncertuzvedums – dzied "Dzeguzīte", dejo "Dzītariņš".

Filma MELNAIS SAMTS Madlienā – plkst.16.00 Madlienas Kultūras namā filma "Melnais samts" – trīsdesmitgadniecei Martai ir darbs, draugi, romantiskas attiecības un mīļš kaķis. Visam vajadzētu būt kārtībā, taču Martu nepamet sajūta, ka viņa tikai tēlo, ka tiek galā ar pieauguša cilvēka dzīvi.
 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ