News

er3.jpg
Paziņojums par pašvaldības saistošo noteikumu “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:50
Ogres novada pašvaldības dome 2022. gada 24. februārī pieņēma saistošos noteikumus Nr. 7/2022 “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem”. Tā kā tie ir izdoti saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”, kas 2023. gada 1. janvārī zaudēja spēku, Ogres novada pašvaldības domei ir jāizdod jauni saistošie noteikumi.

Pamatojoties uz augstākminēto, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem”, kurā, ievērojot pašvaldības budžeta iespējas brīvprātīgo iniciatīvu īstenošanai, iekļauti atbalsta svētkos veidi un apmēri, to piešķiršanas un izmaksas kārtība, personas, kurām ir tiesības saņemt atbalstu, kā arī lēmumu pieņemšanas, apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas kārtība.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu, pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2024. gada 2. aprīlim:

Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ