News

er3.jpg
„Gada balva sociālajā darbā 2023” uzvarētāju apbalvošana PDF Печать E-mail
25.03.2024 19:56
27. martā, notiks svinīgais konkursa „Gada balva sociālajā darbā 2023” apbalvošanas pasākums, kura ietvaros jau vienpadsmito gadu tiks godināti labākie sociālie darbinieki. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalīsies un nomināciju uzvarētājus sveiks labklājības ministrs Uldis Augulis.
Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks sociālajā dienestā 2023” tiks apbalvota Vita Redenka, Rīgas Sociālā dienesta sociālā darbiniece darbā ar ģimenēm un bērniem un pilngadīgām personām.
Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks publiskajā sektorā 2023” tiks apbalvota Rita Rubene, VSIA “Slimnīca “Ģintermuiža”” Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas sociālā darbiniece.
Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks NVO un privātajā sektorā 2023” tiks apbalvota Dace Ikauniece, nodibinājuma “Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”” sociālā darbiniece.
Nominācijā “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2023” tiks apbalvota Gita Aizpure, Jelgavas novada Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “LAIPA” vadītāja.
Nominācijā “Žūrijas speciālā balva sociālajā darbā 2023” tiks apbalvoti Inga Siliņa, Saldus novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” sociālā darbiniece un Kaspars Jasinkevičs, Rīgas Bērnu, jauniešu un ģimeņu sociālā atbalsta centra direktors.
Konkurss mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē - sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās. Šādi tiek pagodināti visprofesionālākie un atsaucīgākie sociālie darbinieki, popularizēta un veicināta sociālā darba attīstība, kā arī celts profesijas prestižs.

 

ĪSUMĀ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien ir sācis hipotekārā kredīta procentu kompensācijas izmaksas, un jau ir veikti 842 maksājumi par kopējo summu 179 726,37 eiro. Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar sarakstiem, ko līdz 10.aprīlim VID iesniedza kredītiestādes. Kompensācijas tiks izmaksātas pakāpeniski līdz 30.aprīlim. Par šo gadu naudu savā kontā hipotekāro kredītu ņēmēji saņems četras reizes - aprīlī, jūlijā, oktobrī un janvārī.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ