News

er3.jpg
1. un 2. jūnijā Ogrē tiks svinēta ĢIMENES DIENA PDF Печать E-mail
21.05.2024 22:51
 Divu dienu garumā pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes, kā arī citi aizraujoši notikumi.

Ogres iestāžu un uzņēmumu pārstāvji aicinās piedalīties radošajās darbnīcās, izglītojošās un prātu asinošās nodarbībās, sporta notikumos, paraugdemonstrējumos, koncertos, teatrālos uzvedumos, diskusijās un citās aktivitātēs.

Ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi diskusijām par paaudžu un ģimenes  vērtībām, stipras valsts pamatu un citām aktuālām un noderīgām tēmām.

ĢIMENES DIENU kuplinās GHETO GAMES ielu sporta un kultūras svētki visai ģimenei.

Papildus svētku noskaņu radīs uzvedums visai ģimenei UZ BALLI IELŪDZ ĀDAMSU ĢIMENĪTE, dziedātājas Katrīnas Gupalo koncerts, Jaunrades festivāls, Ogres Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas audzēkņu koncerts un Ogres novada Kultūras centra bērnu un jauniešu vokāla studijas SVILPASTES priekšnesumi.

ĢIMENES DIENA Ogrē tradicionāli tiek svinēta jūnija pirmajā nedēļas nogalē, kad ar dažādu notikumu palīdzību tiek aktualizētas ģimenēm svarīgas tēmas, pilsētvidē integrētas aktivitātes kopīgai laika pavadīšanai un radīti svētki ģimenēm dažādās paaudzēs.

Pasākumu programmu un karti lejupielādēt šeit: