News

er3.jpg
Mainīts pašvaldības Sociālo un veselības jautājumu un Reģionālās attīstības jautājumu komiteju sastāvs PDF Печать E-mail
24.05.2024 22:14
23. maijā Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas un komiteju sēdēs tika veiktas izmaiņas Sociālo un veselības jautājumu komitejas un Reģionālās attīstības jautājumu komitejas sastāvā.

Izmaiņas Sociālo un veselības jautājumu komitejas sastāvā

Ņemot vērā deputāta Jāņa Siliņa iesniegumu, pašvaldības dome nolēma viņu atbrīvot no Sociālo un veselības jautājumu komitejas locekļa pienākumu pildīšanas. Turpmāk pēc paša vēlēšanās šīs komitejas loceklis būs deputāts Jānis Iklāvs.

Tā kā pirms termiņa (ar 2024. gada 25. aprīli) tika izbeigtas Daces Kļaviņas deputāta pilnvaras, kura pildīja arī pašvaldības Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājas pienākumus, šodien notika šīs komitejas priekšsēdētāja vēlēšanas. Tajās par priekšsēdētāju tika ievēlēts deputāts Jānis Iklāvs. Viņš pateicās par doto iespēju un kā tuvāko mērķi atzīmēja nodrošināt Sociālo pakalpojumu centra Suntažu ielā, Ogrē, telpu un pakalpojumu pieejamību.

Tika veikti precizējumi domes 2021. gada 1. jūlija ārkārtas sēdē pieņemtajā lēmumā “Sociālo un veselības jautājumu komitejas vēlēšanas”. Turpmāk Ogres novada pašvaldības Sociālo un veselības jautājumu komiteja darbu pildīs šādā sastāvā: Jānis Iklāvs (priekšsēdētājs), Dzirkstīte Žindiga (vietniece), Igors Miglinieks, Dace Veiliņa, Artūrs Mangulis un Santa Ločmele.

Izmaiņas Reģionālās attīstības jautājumu komitejas sastāvā

Ogres novada pašvaldības dome, ņemot vērā deputāta Jāņa Iklāva iesniegumu, atbrīvoja viņu no Reģionālās attīstības jautājumu komitejas locekļa un priekšsēdētāja vietnieka amata pildīšanas. Dome par komitejas locekli apstiprināja deputātu Jāni Siliņu. Savukārt attiecīgās komitejas sēdes ietvaros notikušajās vēlēšanās par priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts deputāts Kaspars Bramanis. Viņš pateicās par izrādīto iespēju, uzsverot, ka viņa galvenais mērķis būs sniegt pēc iespējas lielāku ieguldījumu novada mazo teritoriju attīstībā.

Tāpat tika veikti precizējumi domes 2021. gada 1. jūlija ārkārtas sēdes pieņemtajā lēmumā “Reģionālās attīstības jautājumu komitejas vēlēšanas”. Turpmāk Ogres novada pašvaldības Reģionālās attīstības jautājumu komiteja darbu pildīs šādā sastāvā: Artūrs Mangulis (priekšsēdētājs), Kaspars Bramanis (vietnieks), Egils Helmanis, Ilmārs Zemnieks, Jānis Siliņš un Rūdolfs Kudļa.