News

er3.jpg
Ogres novada pašvaldības domē deputāta pienākumus sācis pildīt Igors Miglinieks PDF Печать E-mail
24.05.2024 22:18
25. aprīļī Ogres novada pašvaldības domes sēdē tika apstiprināta deputātes Daces Kļaviņas mandāta nolikšana. Atbilstoši Pašvaldības domes vēlēšanu likumam viņas vietā stājas nākamais kandidāts no tā paša saraksta. Nākamais pēc saņemto balsu skaita politiskās partijas "Jaunā vienotība" kandidātu sarakstā ir Igors Miglinieks, kurš savus pienākumus Ogres novada pašvaldības domē sācis pildīt 23. maijā.

Ikšķilietis Igors Miglinieks bijis viens no Latvijas labākajiem basketbola saspēles vadītājiem pagājušā gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados. Spēlējis Padomju Sociālistisko Republiku Savienības (PSRS) izlasē, ar kuru 1988. gada olimpiskajās spēlēs tika pie zelta medaļas, kļūstot par pirmo latviešu basketbolistu starp vīriešiem, kas izcīnījis zeltu olimpiskajās spēlēs.

2002. gadā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguvis augstāko izglītību kā Izglītības un sporta darba speciālists. Jau vairāk nekā 24 gadus viņš strādā par basketbola treneri. Trenējis klubus Latvijā, Lietuvā, Kiprā, Ukrainā, Polijā un Krievijā. I. Miglinieks ir bijis arī Latvijas izlases galvenais treneris, Eiropas izlases treneris FIBA Eirokausa "Visu zvaigžņu spēlē" un citos čempionātos. No 2013. līdz 2017. gadam I. Miglinieks bijis toreizējās Ikšķiles novada pašvaldības domes deputāts.

Lai gan jau vairākas gadus viņš strādā Ķīnā, tomēr atzīst – tā nav mana zeme, mana zeme ir Latvija. Dažādās valstīs iegūto pieredzi I. Miglinieks vēlas izmantot Latvijas un Ogres novada attīstībā. Ņemot vērā, cik lielas iespējas piedāvā pasaule, viens no viņa galvenajiem mērķiem ir radīt jauniešiem tādus dzīves apstākļus, lai viņi vēlētos dzīvot Latvijā un attīstīt mūsu valsti. Viņš augstu novērtē līdz šim Ogres novadā paveikto un ir gatavs dalīties ar savām zināšanām un redzējumu, lai novada attīstību turpinātu.