News

er3.jpg
DŽEZA MŪZIKAS VAKARS Ciemupē PDF Печать E-mail
26.06.2024 20:25
Sadarbībā ar starptautisko improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālu RIGAS RITMI FESTIVAL, 6. jūlijā Ciemupes estrādē norisināsies DŽEZA MŪZIKAS VAKARS un tradicionālais džeza velobrauciens. 
Pulksten 20.00 Ciemupes estrādē uz dvēseļu dialogu džeza ritmos aicinās Jūlija Zakirova. Jūlija Zakirova ir viena no aktīvākajām jaunajām džeza mūzikas solistēm Latvijā un neskaitāmu starptautisko konkursu un festivālu dalībniece un laureāte. Mūziķe šajā koncertā izpildīs programmu no sava jaunā albuma Golden Hour. Koncertā piedalīsies bundzinieks Andris Buiķis, kurš arī ir šī albuma producents un skaņdarbu aranžētājs, taustiņinstrumentālisti Artjoms Sarvi un Anna Vibe, uz basa spēlēs Deniss Djakons, bekvokālu dziedās Marta Zūdiņa un Edīte Štrausa.
Interesants fakts - liela daļa albuma Golden Hour skaņdarbu tapuši tieši Ciemupes Tautas nama telpās un izskanēs vietā, kur rasta iedvesma to radīšanai.  
Uz koncertu aicinām doties ar velosipēdu, pievienojoties džeza velobraucienam maršrutā Ogre-Ciemupe. Velobrauciena sākums paredzēts pulksten 19.00 no Pilsētas skvēra Ogrē, pie Brīvības ielas un Bērzu alejas krustojuma.
Lai brauciens noritētu droši, velobrauciena dalībniekus aicinām lietot aizsargķiveres un ievērot ceļu satiksmes noteikumus. 
DŽEZA MŪZIKAS VAKARS norisināsies brīvā dabā, tāpēc iesakām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem.
Dalība pasākumā bez maksas.