News

er3.jpg
PAŠVALDĪBA
Ogres rajona slimnīcā atklāta jaunā Dzemdību nodaļa PDF Печать E-mail
13.04.2024 20:48
12. aprīlī svinīgi tika atklāta jaunizbūvētā Ogres rajona slimnīcas Dzemdību nodaļa, kurā būs pieejams paplašināts pakalpojumu klāsts, uzlaboti apstākļi gan jaunajiem vecākiem, gan darbiniekiem. 

“Brīdī, kad valstī dzemdību nodaļas tiek slēgtas, Ogrē tiek atklāta jauna – paplašināta un skaista Dzemdību nodaļa. Mēs rūpējamies par ģimenēm, arī par tām ģimenēm, kurās dzimst bērni, jo tās ir Latvijas nākotne,” sveicot klātesošos, teica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, piebilstot, ka Ogres novada iedzīvotāji to novērtē un ir ļoti pateicīgi.
 
Aptauja par Iedzīvotāju padomju izveidošanu Ogres novadā PDF Печать E-mail
PAŠVALDĪBA
04.04.2024 20:13
Pamatojoties uz 27. martā Ogres novada pašvaldības domes sēdē pieņemto lēmumu, tiek rīkota aptauja, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par Iedzīvotāju padomju izveidošanu Ogres novadā.

Aptaujā var piedalīties Latvijas Republikas pilsoņi, kuri iesnieguma iesniegšanas dienā ir sasnieguši 16 gadu vecumu un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā vai kuriem pieder likumā noteiktajā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums šajā teritorijā.

Aptauja tiek rīkota laikā no 2024. gada 2. aprīļa līdz 2024. gada 3. maija plkst. 16.00.
 
Ogres novada pašvaldība sveiks stipros pārus PDF Печать E-mail
21.03.2024 20:31
Ogres novada pašvaldība šī gada 31. maijā plkst. 13.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē organizē svinīgu pasākumu Stipro pāru godināšanai.

Laulātie pāri, kuriem laika posmā no 2023. gada 1. maija līdz 2024. gada 30. aprīlim sasniegta 50, 60, vai 70 gadu laulības jubileja un abu laulāto dzīvesvieta ir deklarēta Ogres novadā, līdz šī gada 15. maijam aicināti pieteikties dalībai svinīgajā pasākumā. 

Dalībai pasākumā pāri var pieteikties Ogres novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļā Brīvības ielā 35, Ogrē, (Ogres Centrālās bibliotēkas jaunajā ēkā) personīgi vai pa tālruni 65023466, vai Raiņa ielā 11A, Lielvārdē, tālrunis 65054700. Pieteikties var arī elektroniski, e-pasta adrese Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
 
Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja atklātā vēstule satiksmes ministram PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:51
Pamatojoties uz Satiksmes ministrijas doto uzdevumu par vienotas valsts politikas realizēšanu iekšzemes pasažieru pārvadājumu jomā, Valsts SIA “Autotransporta direkcija” (turpmāk – Direkcija) ir organizējusi atklāto konkursu un 2021. gada 9. aprīlī noslēgusi līgumu Nr. ATD/ST-2021/03-Ogre, Aizkraukle “Par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīkla daļā “Ogre, Aizkraukle”” (turpmāk – Līgums) ar akciju sabiedrību “Liepājas autobusu parks” (turpmāk – Pārvadātājs). Direkcija iepirkuma dokumentācijas izstrādē nav iesaistījusi Ogres novada pašvaldību (turpmāk – Pašvaldība), pat nekonsultējoties ar Pašvaldību maršrutu tīkla un pieturvietu plānošanā.
 
Paziņojums par pašvaldības saistošo noteikumu “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:50
Ogres novada pašvaldības dome 2022. gada 24. februārī pieņēma saistošos noteikumus Nr. 7/2022 “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem”. Tā kā tie ir izdoti saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”, kas 2023. gada 1. janvārī zaudēja spēku, Ogres novada pašvaldības domei ir jāizdod jauni saistošie noteikumi.

Pamatojoties uz augstākminēto, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem”, kurā, ievērojot pašvaldības budžeta iespējas brīvprātīgo iniciatīvu īstenošanai, iekļauti atbalsta svētkos veidi un apmēri, to piešķiršanas un izmaksas kārtība, personas, kurām ir tiesības saņemt atbalstu, kā arī lēmumu pieņemšanas, apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas kārtība.
 
Paziņojums par pašvaldības saistošo noteikumu “Par sociālās palīdzības pabalstiem” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:46
Ogres novada pašvaldības dome 2021. gada 16. decembrī pieņēma saistošos noteikumus Nr. 35/2021 “Par sociālās palīdzības pabalstiem”. Tie tika izdoti saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”, kas 2023. gada 1. janvārī zaudēja spēku. Tā kā saistošo noteikumu viens no tiesiskiem pamatojumiem ir likums “Par pašvaldībām”, Ogres novada pašvaldības domei ir jāizdod jauni saistošie noteikumi.

Sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par sociālās palīdzības pabalstiem”, kurā papildināta XIII. nodaļa “Pabalsts krīzes situācijā” ar 87. punktu, nosakot Ogres novada pašvaldības domes tiesības ar lēmumu, izvērtējot katru situāciju atsevišķi, palielināt 83.2. apakšpunktā noteikto pabalsta apmēru, ņemot vērā Ogres novada pašvaldības budžeta iespējas.
 
Paziņojums par pašvaldības saistošo noteikumu “Par apbedīšanas pabalstu” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:44
Ogres novada pašvaldības dome 2021. gada 16. decembrī pieņēma saistošos noteikumus Nr. 34/2021 “Par apbedīšanas pabalstu”. Tie ir izdoti saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”, kas 2023. gada 1. janvārī zaudēja spēku. Ņemot vērā, ka minēto saistošo noteikumu vienīgais tiesiskais pamatojums ir likums “Par pašvaldībām”, Ogres novada pašvaldības domei ir jāizdod jauni saistošie noteikumi.

Sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par apbedīšanas pabalstu”, kurā veikti redakcionāli labojumi, kas būtiski nemaina pabalstu saņemšanas nosacījumus, apmērus un pabalstu saņēmēju loku, saglabājot saistošo noteikumu piemērošanas kārtību.
 
Paziņojums par pašvaldības saistošo noteikumu “Par apbedīšanas pabalstu” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:44
Ogres novada pašvaldības dome 2021. gada 16. decembrī pieņēma saistošos noteikumus Nr. 34/2021 “Par apbedīšanas pabalstu”. Tie ir izdoti saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”, kas 2023. gada 1. janvārī zaudēja spēku. Ņemot vērā, ka minēto saistošo noteikumu vienīgais tiesiskais pamatojums ir likums “Par pašvaldībām”, Ogres novada pašvaldības domei ir jāizdod jauni saistošie noteikumi.

Sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par apbedīšanas pabalstu”, kurā veikti redakcionāli labojumi, kas būtiski nemaina pabalstu saņemšanas nosacījumus, apmērus un pabalstu saņēmēju loku, saglabājot saistošo noteikumu piemērošanas kārtību.
 
Paziņojums par saistošo noteikumu “Grozījumi Ogres novada pašvaldības 2021. gada 16. decembra saistošajos noteikumos Nr. 37/2021 “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” nolikums”” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:42
Šobrīd Ogres novada pašvaldībā nav saistošo noteikumu, kuros būtu noteikts, kas un kā veic dabas kapitāla ilgtspējīgu pārvaldību un atbild par vides jautājumiem pašvaldībā.

Lai noteiktu Ogres novada pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” kompetenci, pienākumus un uzdevumus dabas kapitāla ilgtspējīgā pārvaldībā un apsaimniekošanā un vides aizsardzības jautājumos, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Grozījumi Ogres novada pašvaldības 2021. gada 16. decembra saistošajos noteikumos Nr. 37/2021 “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” nolikums”” un paskaidrojuma raksts.
 
Paziņojums par pašvaldības saistošo noteikumu “Interešu izglītības programmu licencēšanas kārtība” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
18.03.2024 20:40
Saistošie noteikumi nosaka kārtību, kādā Ogres novada pašvaldība īsteno pašvaldības kompetenci – izsniegt licences juridiskām (izņemot valsts un pašvaldības izglītības iestādes) un fiziskām personām interešu izglītības programmu īstenošanai. Saistošie noteikumi nosaka interešu izglītības programmu licencēšanai iesniegto dokumentu izvērtēšanas kārtību, lēmuma par licences izsniegšanas, licences termiņa pagarināšanas, licences pārreģistrācijas, licences izsniegšanas atteikuma vai licences anulēšanu pieņemšanas kārtību.
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 54

ĪSUMĀ

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā uzvarējusi "Jaunā vienotība" (JV), otrajā vietā atstājot Nacionālo apvienību (NA), un abi politiskie spēki tikuši katrs pie diviem EP deputāta mandātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) oficiāli publicētie provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Savukārt "Latvijas attīstībai" (LA), "Apvienotais saraksts" (AS), "Progresīvie", "Saskaņa" un "Latvija pirmajā vietā" (LPV) vēlēšanās ieguvušas katra pa vienam EP deputāta mandātam.

ORNITOLOGS KĀRLIS GRIGULIS. skatīties YouTube