er3.jpg
AKTUĀLI
Aptauja par nekustamā īpašuma Brīvības ielā 38, Ogrē iegādi PDF Печать E-mail
09.11.2023 12:09
VAS “Latvijas Pasts” publiskā izsolē pārdod nekustamo īpašumu Brīvības ielā 38, Ogrē, kas sastāv no trīs ēkām un zemes gabala 1799 m2 platībā. Izsoles sākumcena 213 000 eiro.

Iespējams, Ogres novada pašvaldība varētu iegādāties šo īpašumu un izmantot pašvaldības vajadzību nodrošināšanai, piemēram, klientu apkalpošanas centrs, muzeja fonda krātuve, arhīvs utml.

Pašvaldība vēlas noskaidrot iedzīvotāju viedokli par šī nekustamā īpašuma iegādes nepieciešamību.
 
Lāčplēša diena Ogrē PDF Печать E-mail
08.11.2023 22:11

11. novembrī Lāčplēša dienā Ogrē godināsim Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu un novērtēsim iespēju dzīvot brīvā un neatkarīgā Latvijā.

Plkst. 17.00 aicinām doties Lāpu gājienā no Strēlnieku piemiņas zīmes Daugavas krastā uz Brāļu kapiem. Gājiena dalībniekiem sasniedzot monumentālo Latvijas valsts karogu, Plkst. 17.15 pie tā norisināsies svinīgais piemiņas brīdis.

 
Uzsākta ietves izbūve Ogrē, Turkalnes ielā posmā no Norupes līdz Blaumaņa ielai PDF Печать E-mail
01.11.2023 20:11
Ņemot vērā lielo gājēju īpatsvaru, kuri spiesti pārvietoties pa brauktuvi un zaļo zonu, gājēju drošības nodrošināšanai un komforta līmeņa uzlabošanai ir uzsākta gājēju ietves izbūve Ogrē, Turkalnes ielā posmā no Norupes ielas līdz Blaumaņa ielai.
Būvdarbu ietvaros tiks veikta:
attiecīgā posma ar bruģa segumu izbūve;
esošās caurtekas gala dzelzsbetona atbalsta sienas pārbūve;
lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūve;
apgaismojuma balsta pārcelšanu un jauna apgaismojuma balsta izbūve.
Līgums par būvdarbu veikšanu objektam “Turkalnes ielas ietves izbūve posmā no Norupes ielas līdz Blaumaņa ielai Ogrē, Ogres novadā” noslēgts ar SIA “MRG Būve”. Darbus paredzēts pabeigt līdz šī gada beigām. 

 
 
Ogres novada uzņēmēji orientēti uz izglītību PDF Печать E-mail
01.11.2023 19:50
No 27. līdz 29.oktobrim norisinājās Ogres novada Uzņēmēju dienas, kurās ikviens interesents varēja apmeklēt 19 uzņēmumus, kas bija pieteikti dalībai šajā pasākumā.

Viesojoties ģimenes uzņēmumā SIA “Bee Box” Ciemupē, bija iespējams apskatīt bišu dravu, uzzināt vairāk par bišu dzīvi un biškopības produktu vērtīgajām īpašībām, kā arī nodegustēt dažādu veidu medu un iegādāties “Bee Box” ražoto produkciju – medu, propolisu, bišu māšu peru pieniņu, vaska sveces u.c.

Tīnūžos izveidotās Baskāju takas apmeklētāji varēja apskatīt pirmās sniegas segas klāto Dizaina parku, nogaršot gardu gulaša zupu un apgūt galdu klāšanas kultūras un galda etiķetes pamatus Baskāju takas saimnieces – Eiropas protokola un etiķetes pasniedzējas un vīnzines – vadībā.

SierŠtelle jaunajā Siera Fabrikā Ikšķilē tiek ražoti vairāk nekā 30 garšu sieri – gan sāļi, gan saldi. Ražotnes apmeklētāji iepazinās ar siera izgatavošanas procesu un tika pacienāti gan ar sūkalām, gan ar dažādajiem sieriem un siera trifelēm, ko varēja arī iegādāties līdzņemšanai.

SIA "Grīdas-Grīdas" jaunatklātajā salonveikalā Lielvārdē tika sniegta informācija par piedāvātajiem pakalpojumiem – parketa un dēļu grīdu atjaunošanu (virskārtas slīpēšanu, pulēšanu un apstrādi ar eļļu vai laku), jaunu parketa un dēļu grīdu ieklāšanu, grīdas uzturēšanai nepieciešamo materiālu un parketa tirdzniecību, kā arī instrumentu nomu grīdu atjaunošanai.
 
Vairākos Aizkraukles virziena reisos elektrozonā vilciena biļetes kļūst dārgākas PDF Печать E-mail
26.10.2023 20:42
Lai uzlabotu pasažieru komfortu nokļūšanai tālākos galamērķos un veicinātu Pierīgas pasažierus vairāk izmantot elektrovilcienus, dodoties vairākos dīzeļvilcienu reisos, A, B un C zonā jeb maršrutos dzelzceļa posmā Rīga-Lielvārde no 2023. gada 1. novembra biļetēm ir noteikta piemaksa 1,00 eiro apmērā.

Biļetēm vienam braucienam piemaksa 1,00 eiro apmērā ir noteikta šādiem reisiem:
 
Vidzemes reģions varētu kļūt par reģionālo bioekonomikas un pārtikas sistēmu inovāciju ieleju PDF Печать E-mail
24.10.2023 19:51
Vidzemes plānošanas reģions ir iesniedzis pieteikumu Eiropas Komisijā, apliecinot savu interesi un gatavību kļūt par reģionālu inovācijas ieleju ar specializāciju bioekonomikas un pārtikas sistēmu jomā. Pieteikums ir pieņemts, un  šobrīd notiek izvērtēšana, kas noslēgsies 2024. gada martā.

Š.g. 13. oktobrī Plovdivā, Bulgārija tika organizēts iniciatīvas atklāšanas pasākums. Tā ietvaros notika paneļdiskusija, kurā jomas pārstāvji un eksperti sprieda par to, kādi varētu būt reģionālo bioekonomikas un pārtikas sistēmu inovāciju ieleju darbības pamatprincipi. Pasākuma paneļdiskusijā kā inovāciju ielejas kandidātu aicināja piedalīties arī Vidzemes plānošanas reģionu (turpmāk arī VPR), kuru pārstāvēja VPR attīstības un projektu nodaļas vadītāja Laila Gercāne. Viņa pastāstīja par Vidzemes reģiona bioekonomikas un pārtikas sistēmas attīstības gaitu, tostarp iepazīstināja ar reģiona profilu, priekšrocībām un izaicinājumiem.
 
Ogres novada “Uzņēmēju dienas” PDF Печать E-mail
24.10.2023 10:51
Ogres novada “Uzņēmēju dienas” notiks trīs dienas - no 27. līdz 29. oktobrim. Pasākumā savu dalību ir pieteikuši 19 uzņēmēji. "Uzņēmēju dienas" tiek organizētas, lai atbalstītu Ogres novada uzņēmējus un veicinātu uzņēmējdarbības nozares iepazīšanu un attīstību novadā. Uzņēmēju dienās būs iespēja iepazīties ar Ogres novada uzņēmumu darbību, ieskatīties uzņēmumu ikdienā vai iegādāties produkciju vai pakalpojumu ar īpašām atlaidēm.

Ieplāno brīvdienas izzinošā braucienā pie novada uzņēmējiem! Iepazīsti  piparkūku, siera, vīna, medus, dabīgo paipala olu majonēzes ražošanas procesu, piedalies ekskursijās ar interesantiem stāstījumiem, meistarklasēs un degustācijās, uzzini, kā top koka karkasa mājas, elektronika, jumta kāpnes un dārza preces! Arī ģimenēm ar bērniem būs īpaši piedāvājumi.
 
Tuvojas krāšņie Baltijas skaistuma svētki – izstāde “Baltic Beauty 2023” Ķīpsalā! PDF Печать E-mail
23.10.2023 12:08
Jaunākie skaistumkopšanas produkti un pakalpojumi, frizieru, kosmetologu, vizāžistu, manikīra, spa meistaru un citu speciālistu konkursi, paraugdemonstrējumi, pašmāju un ārzemju profesionāļu konsultācijas – to visu un vēl vairāk no 3. līdz 5. novembrim varēs baudīt gada krāšņākajā skaistumkopšanas pasākumā – izstādē “Baltic Beauty 2023” Ķīpsalā. Konkursu programmu papildinās vērtīgas konferences un semināri profesionāļiem.


“Priecājos, ka šogad būs ļoti daudz pasākumu, kas izstādi darīs krāšņāku un interesantāku gan speciālistiem, gan ikvienam apmeklētājam. Pirmoreiz izstādē notiks starptautiskas bārdziņu sacensības, ko organizē Čehijas kolēģi. Ļoti vērtīga un tajā pašā laikā aizraujoša būs diskusija par mākslīgo skaistumu, kurā piedalīsies Latvijas labākie eksperti. Turklāt jautājumus varēs uzdot ikviens interesents! Vēl gandarī lielā ārvalstu skaistumkopšanas nozares profesionāļu interese – “Baltic Beauty” konferencēs uzstāsies, konkursus vērtēs, diskusijās piedalīsies profesionāļi no vismaz 20 valstīm”, atklāj “Baltic Beauty” vadītāja Kristīne Čerņavska.
 
Paziņojums par saistošo noteikumu “Par vienreizēju pabalstu mājsaimniecībai sakarā ar bērna piedzimšanu” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
19.10.2023 22:39
Ogres novada pašvaldības dome 2021.gada 11.novembrī pieņēma saistošos noteikumus Nr.25/2021 “Par vienreizēju pabalstu mājsaimniecībai sakarā ar bērna piedzimšanu”. Saistošie noteikumi ir izdoti saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”, kurš 2023.gada 1.janvārī zaudēja spēku. Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums nosaka -ja spēku zaudē normatīvā akta izdošanas tiesiskais amats, tad spēku zaudē arī uz šī panta izdotais normatīvais akts vai tā daļa.

Pamatojoties uz augstākminēto, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Par vienreizēju pabalstu mājsaimniecībai sakarā ar bērna piedzimšanu”, kas nosaka, kurām ir tiesības saņemt vienreizēju Ogres novada pašvaldības pabalstu mājsaimniecībai sakarā ar bērna piedzimšanu tā apmēru, pieprasīšanas, piešķiršanas un izmaksas kārtību.
 
Sociālās uzņēmējdarbības piču konkursā uzvar apģērbu ražošana cilvēkiem ar kustību traucējumiem no Ogres PDF Печать E-mail
16.10.2023 22:33

Sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursa “Tam labam būs augt 2023” finālā uzvaru guva un katrs naudas balvu 4000 eiro apmērā no Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas un Luminor bankas sava biznesa izaugsmei saņem sociālās uzņēmējdarbības iniciatīva "Vai viegli uzvilkt bikses?" no Ogres un "BJMK Rokskola" no Jelgavas.

 

Zanes Bērziņas iniciatīva “Vai viegli uzvilkt bikses?” tika atzīta par konkursa uzvarētāju žūrijas vērtējumā. Zanes ideja ir ražot specializētu apģērbu cilvēkiem ar kustību traucējumiem ar mērķi atvieglot viņu ikdienu un palīdzēt iekļauties sabiedrībā. Sortiments iekļauj speciāli dizainētas un šūtas bikses, kreklus, t-kreklus, jakas, virsjakas - apģērbus, kas no malas izskatās ikdienišķi, taču tikai tā lietotājam ir zināmas slēptās funkcijas, kas atvieglo tā uzģērbšanu un noģērbšanu.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 73

ĪSUMĀ

Teju puse Latvijas iedzīvotāju jeb 48 % domā, ka viņiem ir salīdzinoši laba veselība, taču pilnīgi veseli jūtas vien 13 % aptaujāto. Savukārt četri no desmit iedzīvotājiem (38 %) uzskata, ka viņiem ir slikta veselība – kā drīzāk sliktu savu veselību vērtē trešdaļa (28 %) aptaujāto, bet kā pavisam sliktu – 9 %, liecina Mana aptieka & Apotheka nu jau astotā ikgadējā Veselības indeksa pētījuma dati.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ