News

er3.jpg
AKTUĀLI
Nedēļas nogales pasākumi Ogres novadā PDF Печать E-mail
07.06.2024 21:10
8. jūnijs
Ogresgala pagastam 100!  Darbosies svētku gadatirgus, izklaides programma ar Ufo, uzstāsies Ogresgala Tautas nama pašdarbības kolektīvi, priecēs grupa “Rīgas Modes” un zaļumballe ar grupu “Rabarberi”!  Ieeja bez maksas. Programma pieejama ŠEIT

Apģērbu un lietu dārza andele Ikšķilē – no plkst.10.00 līdz 16.00 Ikšķiles Brīvās skolas dārzā aicinām uz ikgadējo  Apģērbu un lietu dārza andeli.

NŪJOŠANAS ČEMPIONĀTS UN IEŠANAS SACENSĪBAS Ogrē – Ogres Zilajos kalnos norisināsies LATVIJAS ČEMPIONĀTA NŪJOŠANĀ 2. POSMS un IEŠANAS SACENSĪBU 1. POSMS.
 
Ogres novada neoficiālajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām PDF Печать E-mail
05.06.2024 23:22
Šī gada 25. maijā Veselības inspekcija ir veikusi ūdens kvalitātes pārbaudi neoficiālajās peldvietās Ogres novadā. Rezultāti liecina, ka visās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām.

Ogres novadā peldēties atļauts šādās neoficiālajās peldvietās:

Abzes dzirnavdīķis Suntažos;
Austriņu ceļš, Lielvārde;
Baseins pie skolas, Madliena;
Daugavas iela, Lielvārde;
Daugavas pludmale, Ikšķile;
 
“Laukiem būt!” mainās uz “Laukiem augt” PDF Печать E-mail
05.06.2024 23:18
Lai jaunajiem uzņēmējiem laukos vēl vairāk palīdzētu attīstīties, kļūt konkurētspējīgākiem un efektīvākiem, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) radījis jaunu atbalsta programmu, kas ir kā līdzšinējās jauniešu uzņēmējdarbības programmas “Laukiem būt!” turpinājums. Saglabāta tiks ierastā tradīcija programmas dalībniekiem startēt konkursā “Laukiem būt!”, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu savas biznesa idejas īstenošanai.
Uzņemšana programmā notiks visos LLKC birojos Latvijā no 25. jūnija līdz 25. jūlijam. Priekšroka uzņēmējiem līdz 40 gadu vecumam. 
 
Saeimas aktualitātes šonedēļ PDF Печать E-mail
03.06.2024 22:56
Šonedēļ Saeimas komisiju darbakārtībā:

•        alkohola patēriņa mazināšana sabiedrībā, tostarp nosakot jaunus ierobežojumus tā tirdzniecības laikam (Sociālo un darba lietu komisija, 3.lasījums);
•        pacientu tiesību ievērošanas uzlabošana (Sociālo un darba lietu komisija, 3.lasījums);
•        atlikumsiltuma izmantošana siltumapgādē un pašvaldību tiesības noteikt siltumapgādes veidus savā teritorijā (Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija, 3.lasījums);
•        administratīvi teritoriālā reforma (Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija, 2.lasījums; steidzams);
 
Eiroparlamenta vēlēšanas 2024 PDF Печать E-mail
01.06.2024 18:20
2024.  gada 8. jūnijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Šajās vēlēšanās Latvija ir viens vēlēšanu apgabals, no kura Eiropas Parlamentā jāievēlē deviņi deputāti.

NO 16 SARAKSTIEM JĀIZVĒLAS TIKAI VIENS

Vēlēšanās startē deputātu kandidāti no 16  sarakstiem:

“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija;
JKP, Jaunā konservatīvā partija;
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”;
LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ;
“Latvijas attīstībai”;
“Centra partija”;
APVIENĪBA JAUNLATVIEŠI;
“APVIENOTAIS SARAKSTS  – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija”;
“PROGRESĪVIE”;
Politiskā partija “Tautas varas spēks”;
Kustība “Par!”;
“SUVERĒNĀ VARA”;
 
Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem PDF Печать E-mail
29.05.2024 19:41
Jau šo sestdien, 1. jūnijā, notiks jūrmalnieku un pilsētas viesu iecienītākais vasaras pasākums – Jūrmalas Kūrorta svētki, kas šogad norisināsies 55. reizi. Svētku koncertā uz lielās skatuves Majoru pludmalē apmeklētājus priecēs šarmantā dziedātāja Marija Naumova, reperis rolands če un pašmāju mūzikas grupas “Labvēlīgais tips” un “Citi zēni”. Vasaras sākums Jūrmalā tiks ieskandināts ar daudzveidīgu pasākumu programmu visas dienas garumā – notiks ielu kafejnīcu festivāls, garākā diskoballīte Jomas ielā, mazākie svētku apmeklētāji tiks gaidīti jautrās izklaidēs “Našķu pilsētiņā”, norisināsies jūrmalnieku svētku gājiens un citi notikumi, kas piepildīs Jūrmalu Kūrorta svētkos.
 
Ogres novadā taps jauna saules elektrostacija PDF Печать E-mail
29.05.2024 19:39
Drīzumā Ogres novadā, Tomes pagastā tiks uzsākta jaunas saules elektrostacijas (SES) uzstādīšana. Plānots, ka turpmāk Ķeguma SES ik gadu saražos vismaz 5700 MWh elektrības, kas ar sadales tīkla starpniecību nonāks pie apkaimes patērētājiem. Šis elektroenerģijas apjoms ir atbilstošs vairāk nekā 2800 mājsaimniecību gada vidējam patēriņam, un jaunā elektrostacija to nodrošinās jau sākot ar šīs vasaras beigām.

Ogres novada Būvvalde 2023. gada 10. martā izsniegusi būvatļauju SES izveidei Ogres novada Tomes pagastā, autoceļa P85 malā, īpašumos “Margrietas” un “Sili”. Ķeguma SES teritorijā 6,8 hektāru platībā tiks izvietoti vairāk nekā 10 200 saules paneļu. Tuvākajā laikā sāksies teritorijas sagatavošanas darbi, pēc kuriem noritēs SES konstrukciju un kabeļlīniju izbūve. Tam sekos paneļu montāža, elektrostacijas testēšana un jau vasaras nogalē - nodošana ekspluatācijā un videi draudzīgās elektrības ražošanas uzsākšana.
 
Saeimas aktualitātes šonedēļ PDF Печать E-mail
27.05.2024 23:32
Aktualitātēs šonedēļ Saeimā:
grozījumi Alkoholisko dzērienu aprites likumā, kas cita starpā paredz noteikt ierobežojumu šo dzērienu iegādei, proti, nosakot, ka alkoholu no pirmdienas līdz sestdienai nevarēs iegādāties pēc pulksten 20.00, svētdienās – pēc pulksten 18.00 (Sociālo un darba lietu komisija, 3.lasījums);
kriminālatbildības pastiprināšana par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem (Juridiskā komisija, 3.lasījums);
Varakļānu novada pievienošana Madonas novadam (Valsts pārvaldes komisija, 2.lasījums);
Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes atlaišanas likuma projekts (Valsts pārvaldes komisija, 2.lasījums);
 
Paziņojums par saistošo noteikumu “Par pašvaldības atbalstu sporta organizācijām un individuālajiem sportistiem sporta veicināšanai Ogres novadā” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
24.05.2024 22:08
Ogres novada pašvaldības dome 2022. gada 31. martā pieņēma saistošos noteikumus Nr. 13/2022 “Par pašvaldības atbalstu sporta organizācijām un individuālajiem sportistiem sporta veicināšanai Ogres novadā”. Tie ir izdoti saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām”,  kas ir zaudējis spēku, līdz ar to spēku zaudē arī uz šā pamata izdotais normatīvais akts.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma pārejas noteikumu 6. punktu dome izvērtē uz likuma "Par pašvaldībām" normu pamata izdoto saistošo noteikumu atbilstību šim likumam un izdod jaunus saistošos noteikumus atbilstoši šajā likumā ietvertajam pilnvarojumam. Līdz jaunu saistošo noteikumu spēkā stāšanās dienai, bet ne ilgāk kā līdz 2024. gada 30. jūnijam piemērojami uz likuma "Par pašvaldībām" normu pamata izdotie saistošie noteikumi, ciktāl tie nav pretrunā ar šo likumu.
 
TUVOJAS EIROPAS PARLAMENTA VĒLĒŠANAS PDF Печать E-mail
22.05.2024 22:23
2024. gada 8. jūnijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Šajās vēlēšanās Latvija ir viens vēlēšanu apgabals, no kura Eiropas Parlamentā jāievēlē deviņi deputāti.
No 16 sarakstiem jāizvēlas tikai viens

     
Vēlēšanās startē deputātu kandidāti no 16 sarakstiem:
1. “Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija; 
2. JKP Jaunā konservatīvā partija;
 3. Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNN; 
4. LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ; 
5. “Latvijas attīstībai”;
 6. “Centra Partija”; 
7. APVIENĪBA JAUNLATVIEŠI; 
8. “APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija”; 
9. “PROGRESĪVIE”; 
10. Politiskā partija “Tautas varas spēks”; 
11. Kustība “Par!” 
12. “SUVERĒNĀ VARA”;
 13. “Tauta. Zeme. Valstiskums.”; 
14. Zaļo un Zemnieku savienība; 
15. Jaunā VIENOTĪBA;
 16. Politiskā partija “Stabilitātei!” 
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 84