er2.jpg
AKTUĀLI
Vidzemnieki aicināti pieteikt biznesa idejas, lai saņemtu atbalstu PDF Печать E-mail
11.05.2023 09:35
Vidzemes plānošanas reģiona ieviestā projekta “Uzņēmējdarbība Vidzemē” ietvaros tiek īstenota aktivitāte “Produktu attīstības apmācību un veicināšanas pasākumi, balstoties uz inovāciju vaučeru koncepta piemēra”. Tās mērķis ir sniegt atbalstu jauniem uzņēmējiem, vecumā no 18 līdz 40 gadiem, lai attīstītu kādu biznesa ideju. Aktivitātes ietvaros tiks nodrošināts atbalsts specifiskām apmācībām un praktiskām konsultācijām biznesa idejas attīstībai.
 
KOKAPSTRĀDES NOZARES DIENA OGRĒ PDF Печать E-mail
11.05.2023 09:34
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubators aicina uz KOKAPSTRĀDES NOZARES DIENU sestdien, 13.maijā, no pulksten 9.30 līdz 19.00.

Pasākums paredzēts Kokapstrādes nozares uzņēmumiem. Pasākuma mērķis ir sniegt Kokapstrādes nozares uzņēmumiem ieskatu trendos un aktualitātēs, kas šobrīd ir svarīgas nozarē, iepazīstināt ar jaunumiem kokapstrādes izejvielu tirgū. Kā arī veicināt tīklošanos un informācijas apmaiņu starp vienas nozares dalībniekiem. Pasākuma ietvaros piedalīsies nozares profesionāļi, kuri sniegs praktisku informāciju par veiksmīgu kokapstrādes produktu/pakalpojumu pārdošanu, produktu/pakalpojumu prezentēšanas un pārdošanas prasmēm, realizēšanas platformu iespējām un kokapstrādes eksporta aktualitātēm.
 
Tirgotāji aicināti pieteikties Ķeguma pilsētas svētku gadatirgum ATVER DURVIS – TIRGOJIES PDF Печать E-mail
11.05.2023 09:28
27. maijā notiks Ķeguma pilsētas svētki, kuru ietvaros tiek organizēts arī svētku gadatirgus ATVER DURVIS - TIRGOJIES!
Tirgoties aicināti pārtikas un amatniecības preču tirgotāji, mājražotāji, kā arī stādaudzētāji un citi tirgoties gribētāji.
Tirgus norisināsies no plkst. 9.00 līdz 15.00. Dalībnieku ierašanās no plkst. 7.00 līdz 8.30.
Lai pieteiktos dalībai Ķeguma pilsētas svētku gadatirgū, aicinām aizpildīt elektronisku pieteikuma veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pieteikuma anketa - ej.uz/atver_durvis_tirgojies
Nolikums - ej.uz/atver_durvis_tirgojies_nolikums
Pieteikšanās noslēgsies 20. maijā vai turpināsies līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimāli atļautais dalībnieku skaits. Pēc pieteikuma veidlapas iesūtīšanas no rīkotājiem jāsagaida atbildes vēstule ar apstiprinājumu par dalību tirgū. Apstiprinājums tiks nosūtīts elektroniski uz norādīto e-pasta adresi.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinaties ar Ķeguma Tautas namu, zvanot uz tālruni 22010300 (Dace Māliņa) vai rakstiet uz e-pastu: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
 
СЧЕТЧИКИ РАСХОДА ВОДЫ С СИСТЕМОЙ СЧИТЫВАНИЯ ДАННЫХ УДАЛЕННО PDF Печать E-mail
28.04.2023 20:24
Одной из самых распространенных проблем в многоквартирных жилых домах является разница между потреблением воды (коррекция) – это разница между  показаниями общего измерительного прибора для коммерческого учета воды в здании  и показаниями, представленными по отдельным квартирам. Эту разницу можно уменьшить, установив во всем здании счетчики потребления воды с системой считывания данных удаленно.  
Система считывания данных удаленно позволяет в одно время снять показания от всех счетчиков потребления воды жилого дома – как общего измерительного прибора для коммерческого учета воды, так и счетчиков в каждой квартире. Таким образом, существенно снижается разница в потреблении воды, хотя небольшая коррекция по ¬ прежнему может возникнуть, например, вследствие аварий стояков (когда в здании имеются утечки воды), а также физические дистанции между счетчиками.
 
Atsāk meliorācijas darbus Ciemupē PDF Печать E-mail
23.04.2023 20:28
Ogres novada pašvaldība informē, ka ir atsākti būvdarbi pašvaldības meliorācijas sistēmā.

Ciemupē turpinās būvniecības ieceres “Pašvaldības meliorācijas sistēmu pārbūve Ogres novada Ogresgala pagasta Ciemupes ciema Zvejnieku, Pionieru, Daugavas un Krasta ielas rajonā” realizācija. Būvdarbu veicējs SIA “GTF”, būvuzraugs SIA “Melio būve”.
 
Ogres novadā aktīvi rit būvniecības darbi PDF Печать E-mail
23.04.2023 19:37
20. aprīlī pirms komiteju sēdēm Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ziņoja pa aktuālajiem būvniecības darbiem Ogres novadā.

Ēkas pārbūve, jaunbūve Suntažu ielā 2, Ogrē

Projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai” ietvaros Ogrē, Suntažu ielā 2 būvdarbi turpinās divās ēkās - pārbūvējamajā ēkā un jaunbūvē. Pārbūvējamajai ēkā tiek veikta iekšējo komunikāciju un ventilācijas sistēmas montāža, telpu pārbūve un vides pieejamības nodrošināšana, kā arī fasādes siltināšana. Savukārt jaunbūvē pabeigta iekštelpu komunikāciju izbūve, ieskaitot ventilācijas sistēmu izbūvi, notiek iekštelpu sienu krāsošana un linoleja ieklāšana, kā arī flīzēšana labierīcībās. Atsākta teritorijas labiekārtošana, pabeigta nojumes izbūve dārzā un bruģēšanas darbi, tuvākajā laikā paredzēts uzstādīt spēļu laukumu.
Обновлено 23.04.2023 20:36
 
Izglītības nozares darbinieku streiks Ogres novadā PDF Печать E-mail
23.04.2023 19:28
No 2023. gada 24. aprīļa līdz 26. aprīlim plānots Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētais Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku streiks. Informācija par streika prasībām skatāma LIZDA interneta mājaslapā - šajā saitē.

No Ogres novada streikā piedalīsies 31 no 39 Ogres novada pašvaldības izglītības iestādēm. Streikā piedalīsies 1008 novada izglītības darbinieki. Informāciju par streika norisi skolēniem un vecākiem sniegs katra izglītības iestāde. Streika laikā vairākas izglītības iestādes gan pirmsskolas, gan citos izglītības posmos darbību nevarēs nodrošināt.

Ogres novada pašvaldība nav atbildīga ne par streika norisi, ne par tās radītajām sekām.  Rūpes par bērnu un jauniešu drošību streika laikā uzņemas bērnu un jauniešu vecāki vai likumiskie pārstāvji.

Ja darba tiesiskajā strīdā iesaistītās puses - LIZDA un LR Ministru kabinets - nonāks pie vienošanās un streiks nenotiks, izglītības iestādes no 24. aprīļa darbosies.
 
КОМПАНИЯ WOLT НАЧАЛА РАБОТУ В ОГРЕ PDF Печать E-mail
23.04.2023 19:13
Отвечая на растущий спрос на онлайн-заказ блюд и различных розничных товаров, технологическое предприятие Wolt начинает свою деятельность уже в восьмом городе Латвии - Огре. С этого момента сотрудничество с Wolt охватывает более чем 800 ресторанов и 500 торговых точек в Латвии, и это количество в ближайшие месяцы планируется увеличить.

"За последние полгода мы удвоили количество городов в Латвии, где доступны услуги Wolt. Мы видим, что жители Латвии все больше ценят удобную и быструю доставку, поэтому рады, что можем помочь также и жителям Огре облегчить повседневную жизнь, а местным предпринимателям расширить возможности для бизнеса", -поясняет Лиса Ристала, руководитель Wolt в странах Балтии.
 
Bērnudārza darbības nodrošināšanai plāno atsavināt daļu no nekustamā īpašuma Mālkalnes prospektā 2, Ogrē PDF Печать E-mail
20.04.2023 22:38
Ogres novada pašvaldības Finanšu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par nekustamā īpašuma Mālkalnes prospektā 2, Ogrē daļas atsavināšanu paredzētās pirmsskolas izglītības iestādes darbības nodrošināšanai.

2017. gadā Ogres novada pašvaldība no valsts pārņēma nekustamo īpašumu Mālkalnes prospektā 10, Ogrē, kas sastāv no zemes vienības 6870 m2 platībā un divām būvēm. Šobrīd tiek izstrādāts projekts “Pirmsskolas izglītības iestādes pārbūve un energoefektivitātes paaugstināšana Mālkalnes pr.10, Ogrē”. Tā ietvaros paredzēts atjaunot ēkas vizuālo stāvokli, uzlabot tās tehnisko un energoefektīvo stāvokli un izveidot pirmsskolas izglītības iestādi 220 bērniem. Lai varētu nodrošināt pirmsskolas izglītības iestādes darbību, nepieciešams izbūvēt piebraucamo ceļu un stāvlaukumu, taču pašlaik to izbūve iespējama vienīgi nekustamajā īpašumā Mālkalnes prospektā 2, Ogrē, kas ir privātīpašums.
 
Iedzīvotāji arvien aktīvāk izmanto lietotni “Ogres Novadnieks” PDF Печать E-mail
14.04.2023 20:08
Mobila lietotne “Ogres Novadnieks” ir ērts un draudzīgs veids, kā būt informētam par aktualitātēm un pasākumiem Ogres novadā, uzņēmēju īpašajiem piedāvājumiem, kā arī sazināties ar pašvaldību, izmantojot interaktīvo ierosinājumu platformu.

Līdz 2023. gada aprīlim lietotni savā telefonā ir ielādējuši vairāk nekā 6250 lietotāji, un šis skaits ik gadu turpina pieaugt. Lietotnes pakalpojumu klāsts regulāri tiek papildināts, nodrošinot arvien jaunas funkcijas, kas ir noderīgas lietotājiem.

Arvien aktīvāk iedzīvotāji izmanto lietotnē piedāvāto iespēju pašvaldībai iesniegt savus ierosinājumus. Ja 2022. gadā šādā veidā saņemti 111 iedzīvotāju ierosinājumi, tad 2023. gada pirmajos tīrs mēnešos jau ir saņemti  67 ierosinājumi. Lielākoties iedzīvotāji informē vai vaicā par ar vidi un infrastruktūru saistītiem jautājumiem. Ogres novada pašvaldība aicina izmantot šo iespēju, jo tādā veidā operatīvi var saņemt informāciju par iedzīvotājiem aktuālajiem jautājumiem, sniegt atbildi vai nosūtīt to atbildīgajām iestādēm situācijas risināšanai.  
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 71

ĪSUMĀ

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā sestdien, 30. septembrī, no plkst.11.00 līdz 16.00 notiks pasākums ģimenēm ar bērniem „Stabiņš sūnās, galdiņš virsū”, kurā muzeja pedagogi aicinās izzināt sēnes. Ierodoties muzejā, dalībnieki saņem īpaši sagatavotu uzdevumu grāmatiņu. Atrisinājumi kopā ar vecākiem jāmeklē muzeja ekspozīcijās, tos noskaidrot palīdz arī muzeja pedagogi. Šoreiz pētīsim sēņu uzbūvi, mācīsimies, kā atpazīt sēnes un kā tās pareizi sagatavot ēšanai, risināsim sēņu nosaukumu rēbusus, atkārtosim alfabētu un apgūsim piecus gudra sēņotāja padomus. Ikviens varēs pagatavot pastkartīti, ko ar lietderīgu sēņotāja gudrību kādam nosūtīt. Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 15.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes.

ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ